Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményeket arról a felhasználóról, aki a fórum hozzászólásaival csak sértegetni tud másokat? fórum

Mi a véleményeket arról a felhasználóról, aki a fórum hozzászólásaival csak sértegetni tud másokat? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. aug. 9. 08:47
Pszichésen nincs a top-on az biztos, sajnos sok ilyen forumozot találni a neten akik csupán azért írogatnak mert belül tök üresek, nincsenek megelégedve magukkal, az életükkel, és lényegesen egyszerűbb másokon kitölteni ezt az elégedetlenséget, mint erőt venni magukon és kicsit talpra állni, jobbá tenni az életüket.
2008. aug. 9. 08:45
Bunkó!!! Inkognitóban könnyű. Visszaszólni neki, és kész.
2008. aug. 9. 08:44
és arról aki a képgalériába nem igazán odavaló képeket teszfel? :(
2008. aug. 9. 08:44

Mindezt kérdem azért mert ahogy olvasgatom a tudásbázisban feltett kérdéseket, feltünt hogy van olyan aki össze-vissza hozzászól mindenféle témához, olyanhoz is ami egyáltalán nem az ő korosztálya. Kritizál, szemétkedik, beszól a többi fórumozónak.

Én arra gondoltam hogy rettentő magányos ember, aki csak bántani tud másokat, mert ő nem tud mit kezdeni magával, és úgy gondolja hogy ha neki rossz akkor másnak se legyen jobb. Sajnálom az ilyen embert, mert valóban eléggé életunt lehet, mint azt egy öngyilkossági témában is írta, semmi értelme az életének, és ha valaki gondolkozik ilyenek akkor tegye meg, vagy valami ilyesmi. Eleve kiakadtam, és az ilyen embereket miért nem tiltják le a honlap moderátorai? Csak romboló hatással van!

2008. aug. 9. 08:43
Van ilyen?
2008. aug. 9. 08:42

most ez komolyan megér egy tudásbázist?

nemá'


ilyenek mindig lesznek, és voltak. nem kell mellre szívni:))

2008. aug. 9. 08:42
Például???:)
2008. aug. 9. 08:41
Mi a véleményeket arról a felhasználóról, aki a fórum hozzászólásaival csak sértegetni tud másokat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook