Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megszakításos védekezés mellett eddig nem volt baba. Lehetek meddő? fórum

Megszakításos védekezés mellett eddig nem volt baba. Lehetek meddő? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. dec. 1. 00:23
Hát ugy egy két éven belül tervezzük. Én dohányzom a párom nem :) Persze a cigit joval előtte leteszem. De annyi idegesség van :/ Amugy ugy gondolom rendbe vagyok. A párom beteges meg szív problémái vannak :( Meg 60 helyett 90 nél szállunk ki, csúsztak be balesetek.Esteleg valaki hátha megnyugtatna :)
2014. dec. 1. 00:15

Hany eves vagy?

Amugy sztem eloszor is folsavat kellene szedned :) a parodnak adjal sok sutotokot pl.zellert is has.afrodiziakumokat

Ha meg "megszakitasosan" nyomjatok akkor most akartok babat vagy sem?

Valszeg, amikor kiszallt 60-nal, epp nem voltal fogamzokepes.amugy meg mire alapozza, hgy nem lehet gyereke? Alapok: ne cigizzen, ne igyon, stb. :) leendo Anyuka szervezete milyen allapotban van? :)

2014. dec. 1. 00:10

Sziasztok!

Ma pont beszélgettem a párommal és felvetött a baba téma. 3 éve megszakitásosan "védekezünk". Erre azt mondja szerinte nem lehet gyereke. Mert ugye eddig még nem lettem terhes, előfordult hogy nem vette ki időbe. Viszont nekem volt egy abortuszom, még 16 éves koromba. Most agodnom kéne? A ciklusom rendbe van.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook