Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megromlott a kapcsolatunk, de harcolunk egymásért! fórum

Megromlott a kapcsolatunk, de harcolunk egymásért! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. dec. 4. 19:15
Mi indította el ezt a változást, vissza tudod keresni magatokban?
2011. dec. 4. 19:13
Sziasztok! Szeretném kikérni a véleményeteket. 3 éve van egy párom, akit nagyon szeretek és a mai napig elmondhatom, hogy szerelmet érzek iránta, és ez kölcsönös, ami szerintem nagyon ritka, hisz minden kapcsolatban ez egy idő után átalakul szeretetté vagy kölcsönös tiszteletté. Nagyon régóta ismerjük egymást, barátságból lett szerelem, tehát ismertük egymás mindkét oldalát, mielőtt kapcsolatba kezdtünk volna, én úgy gondoltam és még most is úgy érzem, hogy ez előny. 2 éve élünk együtt és sose volt semmi problémánk, de az utóbbi időben egyfolytában veszekszünk, apróságokon, de tapintható a feszültség, sokszor nem is szólunk egymáshoz, rengeteget veszekszünk és nagyon féltem a kapcsolatunkat, mert szeretjük egymást, mégis megváltozott valami, ami miatt most ez van. Én meg padlón vagyok az egész miatt, aludni se tudok sokszor, nincs kedvem elmenni sehova, meg is híztam az utóbbi időben és teljesen kedvtelen vagyok és aggódok, mert nem tudom mit csináljak.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook