Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megfejtem az álmodat! fórum

Megfejtem az álmodat! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. febr. 20. 10:53
Szia!Nekem több visszatérő álmom van, kisbabám születik, hol terhes vagyok..de olyan élethű az egész..szerinted?
2009. febr. 20. 10:52

Huh....elég érdekes volt a legutóbbi álmom. Már másodjára álmodtam ugyanazt, kisebb nagyobb változásokkal. Panelban lakom, és azt álmodtam, hogy a panelban van végigvezetve egy cső, ami végigmegy az egész házon. Az én szobámba bejön és ruhákat köpköd ki magából. Amelyik nem tetszik, azt pedig a szobám másik végén lévő csőbe tudtam betenni, ami beszívta és vitte tovább a következő lakásba. Persze bárki bármit betehet!!

Szerinted??

2009. febr. 20. 10:48

A kuruzsmákban nem hiszek, de a pszichológiában annál inkább. Minden álom a tudatalattiból indul, amit az elõzõ napok/hetek befolyásolnak. Az álmok megfejthetõk, persze csak bizonyos fokig, nem az egész, mert minden álomnak van reális alapja és kitalációja. Ha van kedved, írd le mit álmodtál, együtt megfejtjük mit jelent.


Pszicho egyetemen tanulok, ez a fõ érdeklõdési köröm, több anyagom van minden témából, de az egyik kedvencem az álomfejtés és a psziché összefüggéstana.

1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook