Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megérzések, karmák, ösztönök fórum

Megérzések, karmák, ösztönök (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megérzések, karmák, ösztönök

1 2
2008. aug. 20. 12:12

Persze, van ez így. Megérezzük, ugyanis azonos lelkületű emberek rezgésszámát felvesszük. Aztán ha pl. a pároddal vagy és akkor bukkan fel egy hasonló ember, már mindjárt nem lesz szimpatikus... :) De ha közömbös, akkor bizony semmi...

Álmok igen érdekesek, de akár közlékenyek is lehetnek. Szerintem az ismeretlen helyekről való álmok nem véletlenek, hanem az előző életből megmaradt emlékek mélyen a tudatalattikban.

A megérzések mindenkiben működnek, aki engedi. Nem is az "önfejűség", inkább a túlzott racionalitás az igazi ellensége. A mély érzelmekkel megáldott emberek sokkal fogékonyabbak ezekre a dolgokra, érzelmekre. S ha engedjük érvényesülni, az élet minden területén hasznát vesszük.

2008. aug. 20. 11:32

hali!

ez jó téma!

nekem is, tesómnak meg mégjobban nagyon működik az úgymond női megérzés.

mindig be is igazolódik, csak sajnos én önfejű vagyok és nem nagyon hallgatok ezekre a megérzésekre.

Számtalanszór volt olyan is, hogy álmodtam valamit. eltelt x idő, és magamelött láttam, tudtam hogy ezt már átéltem, és szinte vártam a következő lépést.tudtam hogy mi után mi fog történni.

és azt is hiszem, hogy véletlenek nincsennek, megvan írva a sorsunk. minden okkal történik.

kíváncsi vagyok más hozzászólásokra is!!!

ez nagyon érdekel ez a téma!

2008. aug. 20. 11:03
Gyakran érzi azt egy személy, hogy volt már hasonló érzésem, vagy sokan voltunk már úgy, egy első találkozásnál képes vagy eldönteni, hogy szimpatikus egy ember vagy nem. Vajon mi lehet az oka annak, hogy olyan helyeken vagyunk álmunkban, ahol még soha nem is jártunk?!

Ugrás a teljes írásra: Megérzések, karmák, ösztönök
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook