Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Más hogy van a Klion hüvelytablettától? fórum

Más hogy van a Klion hüvelytablettától? (tudásbázis kérdés)


1 2
2022. febr. 17. 07:38

Sziasztok!

3 hete voltam nőgyógyásznàl, mert a folyásom teljesen megrèmített. Nem részletezném, de nekem ilyen még nem volt, bár egy törlésig tartott, és nem is jött azóta sem elő ,de gyorsan kértem időpontot nőgyógyászhoz és tegnap lett meg az eredmény.

3 héttel ezelőtt valami kis gyulladás volt ,ez jött vissza a vizsgálat alapján, ezért tegnap írtam fel nekem Klion 100D hüvelytablettàt.

Tudom most már, hogy este kell felhelyezni, de ahogy hazaértem , fel is tettem az elsőt ( reggel 10-kor) és most már reggel helyezem fel, hogy ne boruljon semmi.

Szóval tegnap picit émelyegtem, és eléggé fájt a fejem. megnéztem a mellekhatasokat és ez a két leggyakoribb.

Este elkezdett fájni alul a hasam és hát ez is mellékhatás, ma pedig reggel ment a hasam , ami szinten mellékhatás.

Nem szoktam elolvasni a gyógyszerek lehetséges mellékhatásait,de mivel ennyi minden jelentkezett, így elolvastam.

Nem tudom mit csináljak,ha már egy kúptol ennyi bajok van, hogy leszek mire a 10 db elfogy. Ma már felhelyeztem a következőt és vettem be Lopediumot hasmenés ellen, de hát azért munkába menni így, nem a legjobb.

Akiknek irtak valaha is Kliont, nektek volt mellékhatás? És végig a kúra alatt tartott? Mert én nem csinálom végig ha így leszek tőle.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook