Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » LSIL rákszűrés eredmény utáni tapasztalatok, kezelés fórum

LSIL rákszűrés eredmény utáni tapasztalatok, kezelés (beszélgetős fórum)


2021. febr. 21. 15:00
Sziasztok! Én egyelőre csak LSIL eredményt kaptam HPV gyanuval,amire 6 honap mulva hivtak vissza kontrollra es tipizalasra hogy egylatalan van e HPV,es 3 honapig papillocaret kell hasznalnom es immunerosites. Nagyon kezdo vagyok a temaban,elegge megijedtem,ez mar rak kialakulasahoz vezet vagy vidszafordulhat? Nagyon nagyon felek,tudnatok segiteni,hogy volt e olyan kozuletek akinek ilyen lelettel indult a betegsege? Illetve a papilocare óta ejjel amikor hasznalom fura erzesem van belul,mintha menstrualnek,vagy dolgozna a méhem.illetve nagyon kicsi az az applikator amivel a kremet benlehet juttatni,kicsit aggodom,hogy vajon a mehszajat eleri e a krem rendesen? Koszonom ha segitetek. Mindenki tapasztalatát várom,akinek az első eredménye LSIL volt,vagy volt valaha LSIL eredménye. Illetve,hogy ez visszafordítható-e.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook