Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lillafüred vagy Miskolctapolca? fórum

Lillafüred vagy Miskolctapolca? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. febr. 26. 10:30

Lillafüred:) nekem nagyon tetszett a kisvasút, a szállás is klassz. Miskolctapolcán a fürdő,viszont a szállásunk,hááát, nagyon utána kell menni,mert sok az "átverés"

jó nyaralást nektek!

2013. febr. 26. 10:29
Vadasparkot se hagyjátok ki,és tényleg a barlangfürdő is nagyon szép hely....
2013. febr. 26. 10:29
Szia! Én miskolci vagyok ott nőttem fel, s én inkább Tapolcát választanám, Lillafüredre el lehet menni kirándulni egy nap, az alatt szét tudsz nézni, tudtok sétálni eleget, de Tapolca valóban közelebb van a városhoz, és Tapolcán nyáron még kinti programok is szoktak lenni, s a városba is könnyű bejutni.
2013. febr. 26. 10:27
Lillafüreden van egy nagyon jó pisztrángos. HA oda mentek nem szabad kihagyni. Tapolcán még én sem voltam.
2013. febr. 26. 10:26
Szerintem ez attól függ, hogy mit szeretnétek csinálni. Tapolca közelebb van a városhoz, ott a Barlangfürdő és tényleg több a szálláshely. Ha viszont kirándulni, sétálni akartok és kevesebbet a városban lenni, akkor Lillafüred. Magát a szálláshelyet nem ismerem, de inkább az alapján döntenék, hogy mit szeretnék csinálni, mire vágyom.
2013. febr. 26. 10:26

attól függ, hogy kirándulni, túrázni szeretnétek, vagy fürödni


ha fürödni, akkor Tapolca, ha inkább a jó levegőn akartok sétálni, kirándulni, akkor Lillafüred


Ha már eljöttök idáig, akkor egyébként egyiket se szabad(na) kihagyni.

2013. febr. 26. 10:22
Idén szeretnék elmenni Lillafüredre, a Hotel Szeletát néztem ki szálláshelynek. Van valakinek tapasztalata a környékről vagy a hotelről ? Esetleg Miskolctapolca is érdekelne, mert ott több a szállás lehetőség. Köszönöm mindenkinek !
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook