Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik igaz szerelem? fórum

Létezik igaz szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. nov. 5. 19:36
És pont azok az emberek produkálják ezt akiktől azt tanulta, hogy szeretni tisztelni kell a másikat, őszintének lenni vele, figyelni rá, és szeretni. Csak ők épp nem ezt csinálták az álarc mögött..
2013. nov. 5. 19:34
Én hiszek benne, viszont segítenem kellene most ezt megértetni egy olyan emberrel is, akinek éppen darabjaira robbant szét az egész eddigi élete, és kiderült, hogy minden, amit eddig a családjának, a biztonságot nyújtó otthonának hitt nincs többé és nem is volt, az egész színjáték volt..
2013. nov. 5. 19:34
Letezik csak egyre ritkabban es nagyon sokat kell tenni erte , hogy a mindennapi nehezsegek ne romboljak szet , de este mikor vege a napnak es osszebujtok egy kis olelesre szavak nelkul is erezni lehet ,ahogy 1 ritmusra dobban szivetek es azok a meghitt pillanatok csak a tietek olyan mint mikor este a telefont betegyuk toltore , :))) mi is feltoltodunk az olelesek altal :)))
2013. nov. 5. 19:31
Higgy benne, mert igenis létezik :)
2013. nov. 5. 19:29
Hogyne létezne!:-)
2013. nov. 5. 19:27
A kérdés felvetése nem új keletű dolog. Sajnos viszont sosem lehetünk biztosak benne, hogy tudjuk rá a választ. Olyan emberek hozzászólásait, felvetéseit várnám ide, akik saját tapasztalatból tudnának mesélni arról, mi kell ahhoz, hogy egy kapcsolat jól, és hosszú távon működjön, gyerekek, munka, és egyéb dolgok mellett is. Sajnos ismét produkált olyat az élet, amire senki sem számított. Rossz végignéznem egy család darabokra esését (sajnos jó magam is átéltem ezt), de még rosszabb látnom szenvedni azt akit szeretek. Mikor jön rá egy ember arra, hogy neki nem az kell amiben él, és mi viszi el odáig, hogy emiatt felborítsa a saját családja életét, hogy évekig hazudjon mindenkinek és egy tökéletes álcát mutasson, és hogy lehet mindezt megelőzni? Én hinni akarok abban, hogy létezik még ma is az igazi család, az igazi összetartozás, az igazi szerelem, az élet nehézségei mellett is!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook