Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetek terhes tabletta mellett, ha kihagytam 3 tablettát és a menstruációm is "gyenge"? fórum

Lehetek terhes tabletta mellett, ha kihagytam 3 tablettát és a menstruációm is "gyenge"? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 31. 16:45
köszi a gyors válaszokat! másfél éve szedem a gyógyszert, vettem tesztet negatív lett..mennyire bízhatok ebben vajon??nagyon félek, mert nem volt még tervben a baba...
2010. jan. 31. 16:40
Nekem több ismerősöm is van, aki így lett terhes. És a gyógyszer miatt meg is jött neki. Volt akinél akkor derült ki, amikor megmozdult a baba.
2010. jan. 31. 16:39
Szerintem előfordulhat,csinálj tesztet néhány nap múlva!
2010. jan. 31. 16:39
Barátnőm anyukája úgy esett teherbe, hogy összesen 1 tablettát hagyott ki. :S Úgyhogy megeshet, de nem biztos. Csinálj inkább majd tesztet szerintem.
2010. jan. 31. 16:39

Sziasztok! nekem is hasonló a problémám..

1 éve szedek fogamzásgátló tablettát, Lindynette 20-at. Az előző hónapban két alkalommal 1-2 órával később vettem be a gyógyszert, a mestruációm pedig a 7 napos szünetben nem mondhatnám megszokottnak, ill. nem is mondanám annak, két napig tartott és inkább barnás váladékozás volt. Csináltam terhességi tesztet is, ami negatív lett.. Van valakinek ilyen, vagy hasonló tapasztalata? köszi a válaszokat!!!!!

3. Ekka
2010. jan. 31. 16:37

Lehetni lehetsz, de szerintem nem vagy!

..ha régóta szeded a gyógyszert, akkor tuti nem.. Én volt, hogy kihagytam 4-5 tabláttát is, ráadusul nem is egyszer, tucatszor!!!! Mégsem történt semmi!

Nyugi!

2010. jan. 31. 16:37
Igen. Ha kimarad a tabletta, sokkal nagyobb az esély a teherbeesésre.
2010. jan. 31. 16:35
Lehetek terhes tabletta mellett, ha kihagytam 3 tablettát és a menstruációm is "gyenge"?előre is köszi a válaszokat!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook