Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutya-cica dilemma fórum

Kutya-cica dilemma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kutya-cica dilemma

1 2
2009. febr. 12. 11:16
Kutyusom már sajnos nincs ( 14 évig németjuhász volt) helyettem 3 cicagyerek....1-et ajándékba kaptam, 2-őt a halál torkából mentettem meg. Mind3 különböző színű ( vörös, fekete-fehér és szürke ) csakisazért hogy ne keverjem össze őket..:) Teljesen más egyéniség mindhárom: Cinkó - lusta, kövér, öreguras, Firkás - kalandor, vékony, ugrabugra, Zizi - párbajhős, keménykötésű, agyatlan. Bent is laknak, kint is laknak, fára másznak, kergetőznek, este meleg szobában kényeskednek....még órákig tudnék írni róluk, hogy milyen is az élet 3 cicával....ajánlom mindenkinek..:D
2009. febr. 12. 11:03
Először is nem fogok állást foglalni (senki ne vegye zokon a címben szereplő sorrendet) abban a feszegető témában, ami már évek sokasága óta foglalkoztatja az emberek millióit: a kutya vagy a macska, avagy a macska vagy a kutya az ideálisabb háziállat. Ugyanis én speciel a kutyákat és cicákat ugyanúgy szeretem, mondjuk kutyám van, de egyébként sem erről kéne rizsáznom, hanem végre a lényegre térnem...

Ugrás a teljes írásra: Kutya-cica dilemma
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook