Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Könnyezés, könny folyás. fórum

Könnyezés, könny folyás. (beszélgetős fórum)


márc. 24. 16:50
Egy fontos dolgot elfelejtettem, már többször begyullad a szemem, és majd két hét mire rendbe jön, de egyre rosszabb lesz, a könnyem is sűrűbb állagú lesz.
márc. 24. 16:45

Több éve eleinte ritkábban, majd többszöri könnyezésem van.

Sokszor voltam szemészeten, csak átmosták a könnycsatornát, majd mindig azt mondták semmi gond, és használjak könnycseppet.

Nem egy kellemes dolog, az első fizetős orvos azt mondta, ne törölgessem a szemem, mert nem jó, és használjak könnycseppet!

Na itt elegem lett, és tavaly egy másik szemészt kerestem, elmondtam mi a gond, és azt mondta gégészre van szükségem, azt kérdezte, hogy meddig jó, ha átmossák a könnycsatornát, mondtam 1 napig, na ezért kell gégészhez mennem.

Átgondoltam, gégész, de megpróbálom, mert a lelkemre kötötte jó orvost keressek, kerestem időpont .

Elmondtam sok éves gondom, megvizsgált, és CT-re küldött, ha kész jelentkezzem. Átnézve a lemezt, elmondta kihez küld a Sote klinikára, szintén gégész, majd újabb vizsgálat, és mivel leszűkült a könnycsatornám az orrba, így lézeres orrműtétre van szükségem, amit szemész fog megcsinálni. A szemészhez van időpontom, de megszeretném kérdezni, volt e már valakinek hasonló műtétje, mi a tapasztalata, mert a műtéti papíron elég sok információ van, és kicsit tartok az egésztől.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook