Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kit válasszak? Ész vagy a szív? fórum

Kit válasszak? Ész vagy a szív? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. okt. 24. 14:56
volt másfél éve egy baratom akit nagyon nagyon szerettem, de szakitottam vele mert olyan dolgot tett amit nemtudtam neki megbocsájtani. ( nem csalt meg, meg semmi ilyesmi )..azután megismerkedtem egy külföldi fiuval, es 3 het ismeretseg utan kiköltöztem hozzá, es mar masfel eve együtt vagyunk..a gond az az hogy ugy erzem h nem szeretem. nem tudom rá épiteni a jövöm..nincs normális munkahelye, denem is nagyon töri magat rajta h legyen..allandoan a szamitogep elött ül es jatszik meg filmet nez..lassan ugy elünk itt mint 2 lakotars..mot voltam otthon egy hetet es talalkoztam 2 ev utan a volt btommal..es rájöttem hogy mßeg mindig szeretem ,es nem tudom elfelejteni..mar most visszajöttem otthonrol de csak rá tudok gondolni..a baratom közeledeset nem is fogadom..pedig ö szeret es nagyon sokat segit itt nekem mindenben..nem tudom mit csináljak..ha hazaköltöznek vegleg Magyarorszagra az nagy döntés lenne..itt van egy jo munkahelyem, de a honvágyes az h itt nincs senkim baratok se csalad se az mar annyira felemesztett..tudom hogy nekem kell eldöntenem, de mégis ti kivülröl hogy látjátok? ha hazamennek biztos visszamennek a volt btomhoz, ha meg itt maradnék akkor maradnek a mostani btommal, es lehet boldogtalan lennek eletem vegeig..de attol is felek h megbanom a döntesem..v hogy megbantom a mostani btom..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook