Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam októberben volt 12 éves. 160cm magas, és 41 kg. Mennyi lenne az ideális súlya? fórum

Kisfiam októberben volt 12 éves. 160cm magas, és 41 kg. Mennyi lenne az ideális súlya? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. febr. 4. 20:39
Ma fél 9-kor telefonáltak az iskolából, hogy menjek a fiamért, mert szédül, hányingere van. Az az orvosnál mérték az előbb írt adatokat, és bár az orvos nem mondta, hogy kórosan sovány, de szerintem az.Mostanában elég gyakran fájlalja a hasát, de ahányszor elvittem az orvoshoz, azt mondták nincs nála semmi baj, nem talált az orvos semmi kórosat nála.A vérnyomása viszont szinte mérhetetlenül alacsony volt 75/45hgm Az orvos szerint az alacsony vérnyomás is okozhat hasfájást.Én Ápolónő voltam, de ilyet még az életben nem hallottam, hogy alacsony vérnyomástól hasfájás.Van valami tippetek mivel lehetne pár kilót felszedetni vele?
2009. febr. 4. 20:36
Szerintem ha egészséges a srác, ne idegeld magad ezzel. Az én fiamnak is volt gebe korszaka, alig evett. Ma meg egy vékonyan izmos kölyök, aki annyit eszik, mint egy napszámos :)))
2009. febr. 4. 20:32
Kisfiam októberben volt 12 éves.Ma mérték, 160cm magas, és 41 kg.Nagyon soványnak tartom.Látszik is rajta.Szerintetek mennyi lenne az ideális
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook