Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kialakulhat még ebből szerelem? fórum

Kialakulhat még ebből szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2016. szept. 5. 08:18
A párom 1 hónapi ismertség után közölte velem tegnap,hogy nagyon kedvel szeret velem lenni de viszont azt érzi amit az egyik volt ismerősénél,hogy inkább egy életre szóló barátságot tudna elképzelni velem nem hosszú távú kapcsolatot. De viszont azt mondta,hogy még változhat is nyugodjak meg. Meg,hogy mi teljesen különbözőek vagyunk mások a szokásaink a hobbijaink mást szeretünk mind a ketten és egy kapcsolatban kell közös érdeklődés.Ezt akarja velem megbeszélni hétvégén. Eddig úgy van,hogy én megyek hozzá aztán meglátjuk mit döntünk. De nem akarom,hogy sajnálatból velem legyen annyira félek,hogy szakítás lesz ennek a vége. Ha most már az elején nem érzi a szerelmet akkor szerintem később se fogja. Mit gondoltok erről? Azóta változott meg ennyire amióta náluk voltam kezdetben még azt mondta,h ő is szeret velem eltudná képzelni a jövőjét mert olyan nő vagyok akire mindig is vágyott stb. Én tudom,hogy mi lehet a baja velem az,hogy nekem más a modorom mint neki meg,hogy ő szeret filmet nézni én meg soha nem szoktam. Nagyon tanácstalan vagyok mert érzem,hogy nem fog szeretni ahogy én őt hiába és erőltetem a dolgot. A szex az pedig működik köztünk mert érzem,hogy kíván engem. Akár többször is egy nap de szexel meg nem lehet megfogni egy pasit én úgy gondolom.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook