Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki az az ember(ek), aki van olyan fontos az életedben, hogy naponta legalább 1 percet törődj vele? fórum

Ki az az ember(ek), aki van olyan fontos az életedben, hogy naponta legalább 1 percet törődj vele? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. kisj
2018. jan. 20. 17:17
Nem porciózom naponta a figyelmemet, meg az idejét se.
2018. jan. 20. 16:59
"Ki az az ember"? Nekem több ilyen is van, össze se tudom számolni! :) Ráadásul - fejenként - nem csak 1 percnyi időtartam naponta ...
2018. jan. 20. 16:42

De mi is a törődés?

Gondoskodás, gondozás, ápolás, fáradozás, odafigyelés.


Aki fontos nekem, azzal naponta nem egy-két percre fontos. Törődni azonban egyáltalán nem biztos, hogy tudok vele, bármennyire is fontos nekem. Mondjuk én itthon vagyok, ő távol, nagyon távol. Lehet, hogy segítségre szorulna, mégsem tudok vele törődni. Az pedig, hogy gondolatban vele vagyok, amikor rám lenne szüksége, az édeskevés.

Éreztethetem vele, hogy gondolok rá, telefon, skype, attól nem vagyok még vele. De ha az törődés, hogy gondolok rá, akkor legyen. Nekem is könnyebb.


Naponta pár perc odafigyelés pedig részemről még annak is jár, aki nem is annyira fontos szerepet tölt be az életemben. Nekem semmibe nem kerül, aki kapja, annak meg jólesik a figyelem.

2018. jan. 20. 15:49
Sajnálom, aki 1 percet sem kap.
2018. jan. 20. 15:44
az anyámat leteremtem a lábról.nem bír magával,cukrot,nápolyit enne,aztán,mikor beleunok,mit bánom én,hogy mit eszel.
2018. jan. 20. 15:43
A családom tagjai.
2018. jan. 20. 15:41

3 fontos ember van az életemben akikkel egész nap törődök!

Kislányom,férjem és édesanyám.

2018. jan. 20. 15:41

gyerekem, unokáim, férjem, szüleim

de ők nem csak egy percet kapnak

2018. jan. 20. 15:35
A pótanyám
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook