Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keresztfiunknak kistesója született. Milyen értékben illik ezután ajándékozni a két gyereknek? fórum

Keresztfiunknak kistesója született. Milyen értékben illik ezután ajándékozni a két gyereknek? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 12. 10:26
Mi megkülönböztetjük a gyerekeket, keresztlányunk, mindig pár ezer forinttal nagyobb értékben kap, mint a másik. Igyekszünk folyamatosan igazságosak lenni, de nehéz ezt, mert a pénzügyi erőforrásaink is végesek...
2012. ápr. 12. 10:25

Én nem vagyok benne a cipőben, de biztosan nem tennék különbséget. Az oda szánt összeget felezném. Én gyerekkoromban szenvedő fél voltam. A tesóm keresztszülei minden jóval elhalmozták Őt, nekem meg nem jutott, és nagyon rossz volt.

Az én gyerekeim között sem tesznek különbséget a Tesómék, pedig csak az egyik keresztszülei.

2012. ápr. 12. 10:21
én nem tudnám meg tenni hogy megkülönböztessem őket sem így sem úgy....de ha megtennéd sem bántó...én is pont ilyen szituációban vagyok...eddig nem is gondoltam bele, most hogy mondod?! auuuú
2012. ápr. 12. 10:17
A keresztfiunknak nagyobb ünnepekre értékesebb ajándékokat szoktunk venni, de most itt a kicsi. Aki hasonló cipőben van, megkülönbözteti ajándékozás szempontjából a gyerekeket?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook