Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kellett-e már szembesülnöd az egészségügyi reform súlyos következményeivel? fórum

Kellett-e már szembesülnöd az egészségügyi reform súlyos következményeivel? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. ápr. 6. 21:33
Sajnos, tegnap este 1/4 12-kor telefonáltak a a kórházból, hogy meghalt. Ma mentem papírokat intézni, de mélyen hallgattak a fizetésről. Remélem utólag sem kapok számlát.
5. rika
2007. ápr. 6. 10:13

A hideg kirázott. Nem semmi történet. Remélem apukád azóta jobban van. Neked pedig sok erőt kívánok.

Nekem az apósomat akarják hazaküldeni. Leukémiás és 2-3 naponta kapja a vért. De közölték, hogy ez nem elfekvő és nem tudnak rajta segíteni ezért hazaküldik. Apósom felkelni nem bír az ágyból annyira rosszul van. Nem tudom otthon mit fogunk vele kezdeni. Meg ki fog vele otthon maradni, stb...

2007. ápr. 6. 07:47

Először is jobbulást az Édesapádnak, remélem jobban van azóta szegény.

Másodszor, ilyen szerintem nincs,hisz mindenhol azt harsogják, hogy az életveszélyes állapot az mentesít minden kötelezettség alól.

Remélem csak valami félreértés lesz, de mondjuk kösz szépen, ilyent odavágni valaki pofájába, akinek a hozzátartozója élet-halál között lebeg....szégyellhetik magukat a " főmuftik", nekik bezzeg ott a Kútvölgyi, érdekes, azt nem zárták be, vajon miért??????

2007. ápr. 5. 22:22
Igen, elvileg. Vagy lehet, hogy nem volt eléggé súlyos?
2007. ápr. 5. 22:21
Azta!!! Nem semmi. Én egészségügyben dolgozok, de ilyet még nem hallottam. Elvileg ha valaki életveszélyes állapotban van, az mentes minden fizetség alól.
2007. ápr. 5. 22:10
Ma délután édesapám rosszul lett, újraélesztették a mentősök, s bevitték a helyi kórház intenzív osztályára. A doktornő mondta, hogy ma kapták az érrtesítést, leszűkítették az osztály hatáskörét, nem láthatnák el a frissen újraélesztett édesapámat, mert ők most már erre a feladatra nincsenek feljogosítva, de viszont a beteg nemhogy 30 kilométert nem utazhat, még lehet hogy azt sem bírná ki, ha most a kórházon belül szállítgatnák. Készüljünk fel, lehet, hogy 30 000 ft-ot kell majd kifizetni, ezt még nem tudja,hogy behajtják e rajtunk, de beleegyezünk-e így a kezelésbe? Ki az, aki erre azt mondaná, hogy köszönjük nem kérünk belőle? Átgondolta az az illető, aki tollvonásokkal hoz meg egy döntést, hogy hány ember fog miatta meghalni? És miből fogják az emberek kifizetni a felkínált számlát?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook