Kegyelet (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 2. 20:55
Édesanyámat múlthónapban veszítettem el. A ravatalon én azonosítottam, és akkor vettem észre, hogy a 2 temetkezési cég közül valamelyik, amelyik szállította eltörték az orrát. Nem tudom ki ezért a felelős, és azt se tudom mit tehetek. Minden esetre felháborító, hogy ezt megtehetik az emberrel, még halála után is. Mikor Anyu eltávozott, nővérem hívott telefonon a munkahelyemen, hogy ha még látni akarom Édesanyámat mielőtt elviszik, menjek haza. Rohantam haza, és még 2 ótát Vele lehettem, mielőtt elszállították. A szállítók eleve úgy vitték el, mint egy zsák szemetet (zsákba és hordágyon). Valószínünek tartom, hogy ezeknek köszönhetően tört el az orra is, de a 2 temetkezési cég, biztos egymásra mutogatna, hogy melyikőjük tehet a dologról. Az egyik céget hívta a halottkém vagy a mentők nem is tudom, ők vitték el és fagyasztották, később öltöztették. A másik céggel viszont a temetést intéztük. Nem akarom Édesanyámat későbbiekben exumáltatni, sem a végtisztesség miatt, sem anyagi okok miatt. Viszont felháborít, hogy ennyire nem vigyáznak a holttestekre.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook