Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogi tanácsra lenne szükségem... fórum

Jogi tanácsra lenne szükségem... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. okt. 28. 12:25
A problémám az, hogy lekurváztam egy nőt online levélben, emiatt ő fel akar jelenteni. A történetnek a lényege annyi, hogy apám megcsalta ezzel a nővel az anyámat, hozzá is költözött. Mivel nagyon nehéz helyzetben hagyta ott anyámat, elvitte az összes pénzt otthonról és úgy tűnt a házat is elveszíthetik emiatt, írtam egy levelet ennek a nőnek. A kurván kívül nem használtam benne trágár szavakat, bár a levél stílusa lekezelő volt. A kurvát azért engedtem meg magamnak, mert mindenki, akit megkérdeztem és ismerte ezt a nőt, egyértelműen ezt állította. (természetesen nem a prostituált értelmében használtam és ezt neki is írtam) Apám ezt követően haza jött, (a fizetése nélkül) a nő pedig elkezdett nekem irkálni, a testvérével együtt. Olyanokkal vádoltak, hogy protekcióval szereztem a diplomám és elég megvető mondataik voltak.Eleinte válaszoltam, aztán letiltottam őket. Most a nő elvileg feljelentett becsületsértés miatt. Van ilyen?? A választ előre is köszönöm.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook