Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járni tanuló babának vegyek cipőt? Ha igen milyet? fórum

Járni tanuló babának vegyek cipőt? Ha igen milyet? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. szept. 19. 08:22
Sorry az elirasokert, tableten bénazok.. :)
2014. szept. 19. 08:21

Sziasztok,

8 hós a lányom, mostanában ismerkedik amfelállással, a járás meg persze arrébb van, főleg hogy nem vagyunk a kézenfogva sétáltatas hive...

A kérdésem az lennne, hogy ti adtatok a babára cipőt, szandit amikor jarni kezdett.?

Elkezdtem feltérképezni a terepet a neten, de kész káosz, van aki szerint kell, van aki szerint nem. Igyekeztem olyan oldalakat nézni ahol gyogytornászok, ygerekorvosok irjak le a velemenyuket, de még igy is 100 fajta van....


Van ez a kis bőrtopán jellegű, mamusz szerű dolog, Shoopies, Cinege cipo, azt is olvastam hogy ezt már az első felálláskor rá lehet adni, csak hogy szokja a cipő fogalmát, hogy majd ha tényleg járni kezd, ne legyen neki idegen hogy van vmi a laban... Ezzel van vkinek tapasztalata?


A másik dolog, hogy elkezdtünk jatszőtérre járni, sokat ül a homokban, hintaban stb, es mar azert huvos van.. A babakocsiban elég lenne a locsicipo (olyanunk nincs is...), de ha szabadon van, fazik a laba, folyton hideg, es ez csak rosszabb lesz...

Ilyen esetben mit adjak ra?


Nagyon picike a laba, 8,5 cm, nem tudom létezik e ekkora labra vmi kis bundis topán, vagy oldjam meg másképp?


Összessegeben, ha majd tud jarni, milyen cipot ajanlotok első cipocskenek?


Koszi :)

2014. szept. 19. 08:15
Nekem azt mondta a védőnő (10hónapos a fiam), hogy amig csak tanulgat járni és még csak lépeget addig ne vegyek, akkor vegyek majd hogyha már egyedül tud menni.
2014. szept. 19. 08:11
Járni tanuló babának vegyek cipőt? Ha igen milyet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook