Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismertek olyan honlapot vagy programot, amivel a myspace-ről videót lehet konvertálni és elmenteni? fórum

Ismertek olyan honlapot vagy programot, amivel a myspace-ről videót lehet konvertálni és elmenteni? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 24. 19:07
Köszönöm a segítséget: letöltöttem a Downloadhelpert, de a Windows nem tudja megnyitni, a futtatást fel sem kínálja. Vajon milyen program kéne még a gépemre, h tudjon kezdeni vmit a Downloadhelperrel?
2008. szept. 24. 18:56

Mozilla firefox beépülő modullal, a Downloadhelperrel simán letudod szedni. Elvileg az mp3-at (márha abban van) alapbeállításban felismeri a program, tehát felmész az oldalra és leszeded.

De nem normális filenévvel lesz, nekem az említett oldalról egy mp3 (a Celestine Prophecy) ezzel a névvel jött le: std_d47ab4bcbed220b8c16b8d92bd4fd4a3.mp3

Működése egyszerű: felmész az oldalra, majd amikor forog ott felül az a 3 gömb, rákattintasz a legördülő részére és kiválasztod az mp3 végűt. Oszt' elmenti ahova akarod.

2008. szept. 24. 18:49
Valaki?
2008. aug. 28. 23:06
A kérdésem az lenne, hogy ismertek –e olyan honlapot vagy programot, amivel a myspace-ről videót lehet konvertálni és elmenteni. Próbálkoztam több honlapon, de valamiért egyik sem jön össze; használhatatlan vagy esetleg vírusos programokat meg inkább nem töltenék le sehonnan. Tehát, van, ami bevált Nektek? Köszönök szépen minden segítséget!
2008. aug. 28. 23:05
Ismertek olyan honlapot vagy programot, amivel a myspace-ről videót lehet konvertálni és elmenteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook