Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Iskolakezdési támogatást hogyan, hol lehet igényelni? fórum

Iskolakezdési támogatást hogyan, hol lehet igényelni? (tudásbázis kérdés)

1 2
2016. júl. 25. 20:41
Sziasztok, igen lehet, de a nagyfőnök dönt, hogy mennyit is ad valójában...nálunk nagyon-nagylelkű lesz, majd adni fog a családosoknak 10eFt-ot és fejhajtással fogják megköszönni. :(
2016. júl. 23. 06:21
Köszönöm :-) Akkor azért rákérdezek majd a munkahelyen, hátha...
2016. júl. 22. 19:10

Munkáltatótól lehet igényelni. Írásos kérelem formájában, aztán vagy adnak vagy sem.....

Nálunk előfordult, hogy nem kaptunk cafetériát, a kisfőnökök szerint nem jár a beiskolázási támogatás sem.....Azért beadtam a kérelmem a nagyfőnöknek és láss csodát, mindkét gyerekre megadta a maximumot, akkoriban ez 27ezer volt egy gyerekre. Szóval azért érdemes megpróbálni :-)) Sőt, mindkét szülő megigényelheti!!!

2016. júl. 21. 06:32
Közben ahogy olvasom, valószínűleg nem kaphatok, mert csak ott adják, ahol egyébként is van cafetéria. Iskolákban meg nincs :-( Akkor a cikk, amit korábban olvastam, félrevezető volt.
2016. júl. 21. 06:22
Olvastam valami cikket, miszerint mindenkinek járna. Nálunk a munkahelyen szó sem esett róla. Ha ők azt mondják, hogy nincs, attól még van? Igényelhetem? Iskolában dolgozom, közalkalmazott vagyok. Hogy működik ez? Még sosem kaptunk, pedig a nagyobbik gyerekem már ötödikes lesz.
2016. júl. 21. 06:21
Iskolakezdési támogatást hogyan, hol lehet igényelni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook