Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi használ aranyeres panaszokra? fórum

Mi használ aranyeres panaszokra? (tudásbázis kérdés)


138. mormyka (válaszként erre: 130. - 49ca420470)
2009. jún. 14. 18:06

Szia Diorella!

Azért nincs nekik, mert az análszextől javul a vérkeringés.

137. bebe82 (válaszként erre: 134. - Marleine)
2009. jún. 13. 20:15
Én naponta 2-3x bekentem. 3 nap múlva már semmi nem volt.
2009. jún. 13. 14:06
Egy jó proktológus is segít! :)
135. sesz
2009. jún. 13. 08:19
Most én is ezt használom,de én azt olvastam hogy egy kanál disznózsírt keverünk egy kanál mézzel.Nagyon jó,többet ér mint bármilyen kenőcs.Nekem különben meg azt mondta a belgyógyászom,egy idő után a sok kence(gyógyszertári)már csipi az aranyeret.
134. Marleine (válaszként erre: 129. - Bebe82)
2009. jún. 12. 16:18

Hogyan kell használni?

Csak úgy rákenem este? vagy naponta többször is kell?

2009. jún. 8. 15:28
kipróbáltam a zsírt!soha nem gondoltam volna,hogy többet ér bármilyen csodakenőcsnél!!!!!
2009. jún. 3. 14:08

Vannak nagyon jó kenőcsök, és végbélkúpok, amelyek összetevőjében van fájdalom-, és gyulladáscsillapító, és persze lidocain is, ami csökkenti a fájdalmat, ha bereped...


Egy ideig lehet kezelgetni, de előbb-utóbb sort kell keríteni a műtétre...


Én '94-től, a szüléstől húztam halasztottam egész 2007 januárjáig, amikor az aranyerem a 4. sátdiumba jutott, amikor nincs tovább, műteni kell, bármennyire be voltam gyulladva, mert mindenkitől nagy fájdalmat hallottam a műtét utáni időszakról...


ÉS Senkit nem is szabad ámítani, valóban nagyon igaz, rohadtul, piszkosul fáj a műtét után, hatványos hatvány fokban, mert a nyálkahártyás részeink nehezen gyógyulnak, mert nem lyan, mint a bőr, hogy elszárad, és meggyógyul, sokkal lassabban, és hosszabb lefoláysban gyógyul, de utánna nagyon örültem,hogy jaj de jó, végre túl vagyok rajta...


Amikor a 4. stádiumba jut az aranyér akkor már kicsúszik a végbélből annyira, hogy a mindennnapi életet rontja, és az olyan gyávák, mint én-, is rászánják magukat erre a fájdalmas beavatkozásra...


A műtéti előkészítés nem is fáj, csak kellemetlen, mert 1. nap keserűsó, majd még aznap 3 ngybeöntés, a műtét reggelén is egy nagy beöntés, ezek kellemetlenek, de ki lehet bírni...

utánna meg altatásban történik, csak utánna fáj, de akkor már ott a tudat, hogy rohadtul fáj, de mostmár a gyógyulás útjára léptünk vele...


A lábadozás időszaka 2 hónap...

De csak azért, mert idő kell ahhoz, hogy a végbél összezáródjon, ennek kell legalább egy hónap, mert arra tűnnek el a sebek...


És amíg nyitva van a végbél... addig nekem is itthon kellett lennem, ki sem mertem mozdulni...

Aztán attól bőgtem, hogy mi lesz,ha nem záródik össze, akkor megrokkanok, mert az már egyfajta rokkantság, de aztán ahogy gyógyult, úgy záródott össze...

Ma már csak egy kellemetlen emlék...

2009. jún. 2. 23:38
Az unokatesómnak egy nagy wc után kijött vagy 30 cm-re az aranyere.(azóta ha wc-n vagyok ez mindig eszembe jut).Be is volt gyulladva neki,fájt nem is lehetett műteni mert gyulladt volt.És az orvos felírt valami gyógyszert (tablettát) neki,amitől teljesen rendbejött.Lehetséges hogy van rá valami olyan tabletta amitől teljesen elmúlik elmúlhat és nem kell műteni?Nekem kb 1cm olyan babszemnyi de a kenőcstől nem húzódik vissza teljesen soha.A kenőcsöt csak akkor használom ha begyulladt.Szerencsére ritkán gyullad be.
2009. jún. 2. 23:33

Lányok én azon gondolkodtam épp,hogy azoknak a nőknek akiket rendszeresen meganáloznak,azoknak hogy a lótúróba nincs aranyerük és nekem meg miért?

Tudja ezt valaki?

129. bebe82
2009. ápr. 22. 17:51
itt olvastam a disznózsírt, és hihetetlen, de tényleg bevált. 3 nap alatt elmulasztotta :)))
2009. ápr. 22. 12:29
Nekem terhesen jött ki és gyógyszert kaptam rá DETRALEX a neve. (nőgyógyászom ajánlotta)Recept nélkül lehet kapni (igy tudom)Nekem sokat segitett és a babának sem ártott.A márkás kúpok és kenőcsök nem jöttek be.
127. cikicakk (válaszként erre: 124. - Dóci83)
2009. ápr. 22. 09:24
Fiamat tavaly műtötték aranyérrel.Akkor volt 31 éves.Műtét után egy hétig elég sokat szenvedett.De azóta szerencsére semmi baja.Még csak jele sincs, hogy kezdene kiújulni.Ő a katonaságnál kapta.
126. pekis
2009. ápr. 22. 09:03

sajnos elég nagy tapasztalattal rendelkezem a témában. megosztom veletek, hátha valakinek segítek.

alapok: 1. válogasd meg, mit eszel, törekedj mindenképpen arra, h a széklet laza legyen 2. wc utáni tisztálkodás, lehetőség szerint meleg kamillás vízzel (ülőfürdő is lehet) 3. mindenféle erőlködés, fizikai munka kerülése

kenőcsök: 1. mastu - kiváló 2. hemorid - kiváló, főképp azért, mert a menthol csípése csökkenti a fájdalomérzetet 3. reparon kúp+kenőcs - jó 4. doxiproct - jó 5. aloe vera (lips!) - jó 6. gyógynövényes kenőcs - jó

a kenőcsöket lehet keverve is használni pl: napközben hemorid, estére reparon kúp+kenőcs

125. Dóci83
2009. márc. 4. 11:07
olvasgattam a hozzászólásokat,nekem nem vérzik,5 éve van aranyerem,fél éves terhes voltam mikor kijött,azóta 3 szor ha vérzett.nem is viszket,néha fáj.annyi a bajom,hogy nem húzódik vissza és kellemetlen.minden nagy wc-zés után mosom .kipróbálom a mastu kenőcsöt hátha attól elmúlik.
124. Dóci83 (válaszként erre: 116. - Vigyori:))
2009. márc. 4. 10:32
köszi a segítséget,majd megnézem azt a blogot.milyen a műtét?nagyon rossz???mennyi a lábadozás?aztán nem jön elő?parázok a műtétektöl...:)
2009. márc. 4. 08:18
szintén a lips is jó rá.csak ha a szádra is kened,kettőt vegyél belőle.
2009. márc. 4. 07:33
hali!!!nekem a kenőcs csíp!!de szépen elmúlik magától nekem visszahúzódik és eltűnik mindig,,,,
121. ancy
2009. márc. 4. 07:30
Mi sertészsírral kezeltük,sőt a barinőmnek műtétje is volt.Neki is a zsír használt:)
120. nyta
2009. márc. 4. 07:28

REPARON kenőcs.

recept nélkül kapható a patikákban,és hipp-hopp segít.

2009. márc. 4. 06:26
Posterisan Forte-kenőcs.Gyulladáscsökkentő,nagyon jó hatásfokkal.
118. dalma60
2009. márc. 4. 01:31
Ha módodban áll kölcsön kérni vagy van BIOPTRON lámpád nagyon jó a kék fényt használni 6percig 1 óra múlva ismét és ezt napi 2.szer lehet ismételni.Saját tapasztalat.
2009. márc. 4. 00:25
ja,aurobin is tuti,csak azzal vigyázni kell,mert szteroidos,és nem megfelelően használva rosszabb is lehet.
116. vigyori:) (válaszként erre: 111. - Dóci83)
2009. márc. 4. 00:24

sztem keress fel egy dokit,én is szenvedtem évekig a szülés után,aztán megműtötték,nem volt egy leányálom,de azóta majdhogynem semmi bajom.

tudom szar odáig elmenni,de ha már ott van az ember,és látja mennyi embernek van még ilyen problémája,és ha máshol nem is de ott aztán mindenki elmondja a sajátját:),akkor a következő alkalommal már nem lesz rossz véleménye a dologról:)

én úgy jártam már oda mint a sarki közértbe:)

és mennyit szenvedtem míg összeszedtem magam,így utólag,butaság volt ennyit várni.

ha kell doki,tudok ajánlani,akkor írj privit.

persze ha bp.-i vagy,vagy jó lesz bp.-i cím:)

szia!

(egyébként nekem doki által készítetett kúp vált be legjobban,abban aztán minden volt,ha kell kikeresem a pontos összetevőket)

amúgy meg minden fajtájára más jó,ezért nem nagyon ajánlom hogy csak úgy elkezd használni,tesóm is évekig rossz fajtát használt,ezért is jó ha dokival beszélsz róla.

meg van egy oldal,írd be aranyeresseg és fel fog jönni,ha minden igaz ott van egy blog is,a doki ott kifejti melyik gyogyinak mi a hatása,és mire jó.

115. hevniki
2009. márc. 3. 23:57
Szia sztem a legtutibb a reparon...
2009. márc. 3. 23:48
A kenőcs tuti, a legismertebb a reparon, ebből van kúp is, meg van egy aurobin nevű kenőcs, az is frankó. Na meg persze ahogy marita mondta sok rostot kell enni. Remélem tudtam segíteni! :)
113. maitra
2009. márc. 3. 23:13
o kenocsot hasznalt de a nevet mar nem tudom az sem kellemes de szerinte hasznos:)
112. maitra
2009. márc. 3. 23:12
konnyu kajakat kell enni sok rozstartalommal es sok gyumolcsot es zoldsegfeleket hogy minnel konnyebb legyen a szeklet.kerulni az ulest hosszu idejig!ha pl sajtot eszel akkor minnel tobb kenyerrel es a kemenyitot melozni.Oda kell figyelni hogy a szeklet rendszeres legyen es ne eroltetet segit ebben az oliva vagy olivaolaj is.A paromnak sokaig volt de most megint egy jo ideje nem jott ki neki meg akkor is kijon ha pl nagyot emel vagy huzamosan.Nekem akkor ezt tanacsoltak es nala bevalt!
111. Dóci83
2009. márc. 3. 23:09
Mi a jobb a kúp vagy a kenőcs?Tud valaki jó orvosságot?
110. Dóci83
2009. márc. 3. 23:04
Aranyér probléma?!:((Tudnátok jó ötleteket adni hogyan lehet rajta segíteni?
109. memo111
2009. febr. 26. 21:16
Nekem miota aranyerem van,azota fazom.De hiaba van tüz forrósag en akkor is reszketem.Sztetek ez normalis?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook