Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi használ aranyeres panaszokra? fórum

Mi használ aranyeres panaszokra? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
318. 298b15dfdd (válaszként erre: 315. - 2d27fa35de)
2012. ápr. 2. 12:37
Miért vársz vele estig? Azt megnézted,hogy jó-e vérző érre is?
317. Lolita63 (válaszként erre: 316. - 2d27fa35de)
2012. ápr. 2. 11:58
Ha most is vérzik,akkor mindenképp fordulj orvoshoz,mert a széklettől befertőződik.
2012. ápr. 2. 10:48
Ti milyen megoldást javasolnátok?
2012. ápr. 2. 10:48

Sziasztok!


Olyan problémám lenne,h eddig is szenvedtem az aranyérrel, de csak,amikor wc-re mentem és kemény volt a székletem, kicsit véres lett a papir. De tegnap nagy dolgozás után elkezdett folyni belőlem a vér. nagyon megijjedtem, ilyen még nem volt. :(

Vettem ma Doxiproct krémet (jó drága volt), de remélem használni fog. Este ki is próbálom.

314. Rina3
2012. márc. 14. 13:20

Sziasztok!

Végigolvastam aranyér témával kapcsolatban a fórumokat. Tájékozódni szerettem volna. Nekem 3 éve szüléskor jött elő, de utána vissza is húzódott. Nem is volt vele semmi probléma. Most nem tudom minek hatására előjött. Vagyis nem tudom aranyér e. Mert nem vérzik , nem fáj, nem viszket... ami tüneteket itt olvasok mások leírásában. Megnéztem tükörrel és ami nekem látszik egy kb 1 cm nagyságú ilyen bőr redő szerűség a végbélnyilás mellett. Igazbából csak zavaró hogy ott van. Kérdem én mit lehet csinálni Vele hogy elmúljon? Erre is jók a krémek, vagy felesleges kenegetni bármivel is? Pár napja vettem Hemorin nevű kérmet, de semmi javulást nem látok....

313. Pimpa78
2012. jan. 22. 15:21
Értem.Nekem sajna kint van.
312. murva
2012. jan. 22. 14:02
De én nem veszem észre,hogy aranyerem van nekem nem jön ki ,borsónyi és azt mondta az orvos nem ettől van,csak azt nem tudja mitől,két napja nem iszom kávét és azóta nem viszket,de amikor sokat ülök egy kis tompa fájást érzek.
311. Pimpa78 (válaszként erre: 308. - Murva)
2012. jan. 22. 13:03
Szia!Én is hasonló helyzetben vagyok,engem beutaltak proktológiai szakrendelésre,csütörtökön megyek.Én is Reparon kúpot használok,meg Mastu S kenőcsöt,nem sok sikerrel.:( Amitől viszont mindíg jobb egy kicsit,ha hideg vizes zuhannyal lezuhanyzom.Utána nem is viszket,nem fáj,és vissza is húzódik.Aztán amikor wc-re megyek újra kijön.:(De nekem azt mondta a háziorvos,hogy a viszketés,csípő érzés az aranyérhez tartozik.
310. v.erka
2012. jan. 19. 20:17
A Diclac gél nem rándulásos, izületi panaszokra van?
2012. jan. 19. 20:13
Diclac gél, valamint pár napig Detralex szedése!
308. murva
2012. jan. 19. 18:31
Voltam sebésznél megvizsgált borsónyi külső belső aranyerem van azt mondta biztos nem attól van a panaszom amivel elmentem,viszket,fáj a végbelem,sajnos nem tudja mitől van,vettem már reparon kúpot,kenőcsöt a gyógyszertárban,de sajnos nem használt.VOLT VALAKI HASONLÓ HELYZETBEN,HOGY NEM DERÜL KI MITŐL VISZKET A VÉGBELE,MERT LÁTNI SE LEHET RAJTA SEMMIT ORVOS SZERINT.
2012. jan. 16. 20:09

Sziasztok!

Végigolvastam a fórumot,de nem találtam" magam" benne.

Kérdésem lenne:Egy hete kb belül jobb oldalon fáj/túlzás,inkább kellemetlen érzetem/ van..

Most már kisugárzik ..olyan mintha a farokcsontomat megütöttem volna..ha az általatok ajánlottak közül legtöbbet emlegetett krémkúpot /amit persze hogy gyorsan megvettem:D/ felrakom /Doxiproct OM/ akkor okés,de ami idegesít,hogy mindenki a külső aranyérről beszél,vérzik,dudorodik...de nekem egyik sincs,csak fáj...

Előzmény azért van,mert 13 éve a 2. gyerekem születésénél végbélrepedésem lett,/8x szültem meg ,mert mindig csak vállig jött ki és a köldökzsinór visszarántotta.../és vissza szokott térni kb évente 1x...de eddig ezt még nem tapasztaltam..

Szerintetek mi ez????

306. Senon24 (válaszként erre: 304. - Kiscsijke)
2012. jan. 6. 22:58

Szia. Megkerestem a honlapot, nem tudom engedi e bemásolni..

[link]

305. murva
2012. jan. 5. 20:15
Szerintetek ha semmi más tünetem nincs csak viszketés az aranyér?Reparon kúpot,kenőcsöt használtam,de nem múlt el a viszketés,használtam gombára ajánlott kenőcsöt attól sem,előtte a sebészeten kaptam kúpot,kenőcsöt,mert azt feltételezte az orvos,hogy az epesav irritációja okozza,mert epeműtött vagyok,bőrgyósznál voltam,semmit nem talált,volt valaki hasonló esetben?
304. Kiscsijke (válaszként erre: 302. - Senon24)
2012. jan. 5. 13:08

Nem találtam meg miről beszélsz, de egy tuti, a SITZ vagy BIOSLIM KFt-től senki NE rendeljen semmit!!!

KAMU!!!!!!

Ők is aranyér kenőcsöt forgalmaznak.

2012. jan. 5. 11:37
Nekem a Hemorid kenőcs vált be,gyorsan hatott és az ára is barátságos.
302. Senon24
2012. jan. 5. 11:34

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy valaki megrendelte és használta e már azt az Aranyér kenőcsöt amit itt reklámoznak a honlapon. 48 órán belül hat és olyan 5000 ft postázással együtt.

Érdemes kipróbálni? Valakinek pozitiv tapasztalat esetleg?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!

301. Kiscsijke (válaszként erre: 300. - Csigabaga)
2011. dec. 18. 18:54
Ha műtét akkor csak lézeres. Ott nem lehet ilyen gond, de nagyon sajnálom :o(
2011. dec. 18. 17:31

Mielőtt műtétre szánnátok rá magatokat, tegyetek meg mindent, amit lehet - főleg megelőzésként.

Ha mégis sor kerül rá, a legjobb helyre menjetek! Drága Édesanyámnak (aki már nem él)véletlenül elvágták a záróizmát, onnantól kezdve pedig.... sejthetitek... betét... :((((

Bárcsak lett volna akkor energiám arra, hogy harcoljak az orvosok ellen, de olyan beteg volt Anyukám, hogy Vele "kellett" foglalkoznom.

299. éva1951 (válaszként erre: 298. - Kiscsijke)
2011. dec. 18. 16:48
Nem ismerem. Én voltam proktológusnál, aki adott egy saját készítésű kúpot, azóta minden rendbe van.
298. Kiscsijke (válaszként erre: 297. - Éva1951)
2011. dec. 18. 13:38
A detralexről ezek szerint nem tudsz semmit... :(
297. éva1951 (válaszként erre: 296. - Kiscsijke)
2011. dec. 18. 13:12
Kamillás langyos ülőfürdőt próbáld ki. Nálam bevált.
2011. dec. 18. 12:56

Sziasztok!

Épp szenvedek az aranyeremtől, sehova nem tudok menni és még az állás is gondot okoz. Sőt csak ülni tudok,mert ha fekszem is fáj.

Már régen küszködök vele, de most egy ideig nem volt gond. Nem tudom mi okozta, mert a székletem normális, sőt,mióta(eddig sajna fél l volt/ nap) olyan 3l megiszok naponta hígabb.Mégis kijött.

Segítsetek abban hogy milyen érfalerősítőt szedtek? Detralex? Valaki tud róla mondani valamit? áll jó és drága is. A krém már nem használ. A lézeres műtétet meg most karácsony előtt...hát...

2011. dec. 14. 18:35
a semmit tevés...és nem vitcelek
294. f64f0d9a69 (válaszként erre: 293. - Senon24)
2011. dec. 14. 18:20
Biztosan helyre fogsz jönni, csak nem azonnal - ez nem túl jó, de remény az van, főleg, ha igénybe veszed a segítőidet! :)
293. Senon24 (válaszként erre: 291. - Korteforma)
2011. dec. 14. 18:08
Köszönön szépen a jó tanácsokat mindenkinek, remélem helyrejövök..:-(
292. f64f0d9a69 (válaszként erre: 289. - Senon24)
2011. dec. 14. 17:50

Ez a kötőszövet gyengeségétől is van és azért is mert valószínűleg nem eszel elég rostot.


Aranyeres csomók

Calcium fluoratum D12 Schüssler só felváltva Silicea D12 Schüssler sóval. Naponta 3X 1-1 tabletta.

Naponta szokás váltani a szereket.

Schüssler sóban csak a Siliceát használom és nekem inkább étrendkiegészítőm van. Kinek mi a szimpatikus. Gondolom eddig ilyeneket nem használtál. Mivel nem is eszel rendesen, biztosan nagy hiányaid vannak. Érdemes pótolni, mert a tünetek megszűnnek!

Nagyon jó még a torna pl.földön ülve megfogod a lábad ujját - ezzel nyújtasz és visszahúzódhat az ér. Ekeállás - jóga, ugyanerre való.


[link]

jobbulást kívánok!

291. korteforma (válaszként erre: 289. - Senon24)
2011. dec. 14. 17:31

Nekem időnként van ilyen problémám, ha nem jó az emésztésem. Ha már fáj, akkor vagy Reparon vagy Körömvirág krém és meleg fürdő.

Azt vettem észre, se a hasmenés, se a székrekedés nem használ neki...


Az étkezésnél arra kell figyelni, hogy rostosat egyél és elég (legalább 2 liter) vizet igyál. Ami nálam bejött: zapkorpa, müzlis joghurt, teljes kiőrlésű kenyér /az a fajta, amelyik magában savanyú, de megpirítva jó/.


Még egy tanács: nagy dolog után mosd meg a popsid, ha van rá lehetőség.

290. Lolita63 (válaszként erre: 289. - Senon24)
2011. dec. 14. 14:52
Én is sokat küszködök,de a zsír mindig segít,ajánlom.
289. Senon24
2011. dec. 14. 12:36
Köszönöm a tanácsokat. Nagyon el vagyok keseredve..:-( Már arra is gondoltam hogy valami komolyabb belső szervi bajom van, azért van ez...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook