Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi használ aranyeres panaszokra? fórum

Mi használ aranyeres panaszokra? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
48. ujjászületés (válaszként erre: 39. - Icus)
2007. júl. 17. 22:32

Aranyered van?

Nem csak a folyadék fontos. Az aranyér főként emésztési, táplálkozási zavar miatt van. Fontos lenne, hogy rostos dolgokat fogyassz. Hatékony a Mira víz, jó lehet a lenmagolaj, lehet kezelni Bioptron lámpával, és kellene tornázni is.

2007. júl. 17. 22:27
Próbáld meg a Bioptron lámpát!
2007. júl. 17. 21:09
sziasztok!én elmentem tavaly nyáron dokihoz...volt külső,belső is...a külsőt kivágta,nem vészes...a belsőre sok folyadékot,kamillás ülőfürdőt,és székelés után zuhanyzásrt ajánlott...bevállt,bár néha nekem is vissza jön,akkor Mastu-zom,abban van helyi érzéstelenítő is!
2007. júl. 17. 20:08
A laza széklet eléréséhez aloe-gél, helyi kezelésre, pedig Lips. Használ :)
2007. jún. 26. 20:07
Itt olvastam a disznózsírról, akkor elkezdtem használni kb. 2 hete, és úgy érzem, hogy használ. Kombináltam intim tornával, és azóta nem vérzik.
2007. jún. 26. 14:47

Szerencsére nekem egyenlőre nincs ilyen problémám, de úgy hallottam ilyenkor jó a kamillás ülőfürdő és fontos hogy laza legyen a széklet.

Sok rostosat kell fogyasztani és én javasolnám még a csírák fogyasztását is.

42. zsuzso58 (válaszként erre: 36. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 26. 13:51

A széklet csak a folyadéktól nem lesz lazább. Egyél sok zöldséget, főleg rostosakat. Ha nagyon szorulásos vagy, vegyél be sok C vitamint, kb óránként 1000 mg-ot. ne félj nem fog sok lenni. Találkoztam olyan kutatási eredménnyel, hogy betegeknél a napi 200 gr sem sok!

Biztosan meghajt, és még egészségesebb is leszel tőle.

Ha jó minőségűt akarsz, bioboltban keresd, vagy vitaminos cégnél, ne patikában. Ha küldesz emilt, küldök pontos BP. címet, vagy honlapot, ahol tudsz rendelni. Én is ott szoktam venni és elérhető árú.

41. zsuzso58 (válaszként erre: 31. - Bubbaboo)
2007. jún. 26. 13:40

A műtétet én is csak a legvégső esetben javasolnám, mivel a páromnak megműtötték, utána hónapokig kinlódott, rosszabb volt mint előtte. Ráadásul nem vizsgálták meg rendesen, mert kb fél év múlva kiderült, nem is az volt a fő probléma, hanem vastagbéldaganata volt és utána tudtuk meg interneten talált cikkekből, a vastagbéldaganat nagyon gyakran jelzi a létezését aranyérrel. Tehát, akinek már komoly panaszokat okoz, ne sajnálja a fáradtságot, vizsgáltassa ki magát alaposan, főleg az A vércsoportúak. Nekik különös hajlamuk van erre a betegségre, főleg a férfiak.

A legfőbb ok, pedig a nagymértékű elsavasodás, ami a tumor legfőbb okozója. Ezekről a témákról és a lehetséges gyógymódokról már komoly irodalmat gyűjtöttem össze, ha valaki kiváncsi, szívesen segítek.

A kezdeti gondokat okozó aranyérnél sokat segíthet valóban a rostdús táplálkozás, amit lehet fokozni pl. ZAB korpával és zabpehehellyel. Napi 2-3 evőkanálnyi sokat segíthet. Egy rokonunknak polipja volt /ami közeli rokona az eranyérnek, csak belül van a bélfalon/ előjegyezték eltávolításra, ő közben valaki tanácsára elkezdte fogyasztani a zabkorpát napi 4-5 evőkanálnyit, ételbe, joghurtba belekeverve. Amikor ment az orvoshoz, keresték a polipokat, nem találták. Eltűntek. Ő 70 év körüli férfi és jól érzi magát. Azóta is fogyasztja a korpát.

A közvetlen kezelésnél valóban jó a MASTU S kúp, vagy krém. Mindkét formában van. Létezik REPARON, ami szintén erre való. Vagy a POSTERISAN FORTE kenőcs. /gyógyszert reklámozhatunk?/ A párom ezeket használta műtét előtt és sokáig utána is, meg más, csak receptre kapható kúpokat.

A zsíros gyógyításnak is megvan a magyarázata. Nem hókuszpókusz, a modern kutatók mindenre meglelik a választ: A savasodásról egyre többet hallani. Azt még kevesen tudják, mi hogyan van, de ez összefügg. A szervezet nem tűri a savakat a sejtekben, mivel az optimális állapot a 7.365-ös pH érték. Ha ennél kevesebb, savasodásról beszélünk. Ha a savakat a szervezet nem képes normális módon /vizelet, egyéb mód/ kiválasztani, zsírban /elhízás/ tárolja. Ha a savasodás okát nem szüntetjük meg, hiába fogyózol, nem fog eltűnni a túlsúly. Ha mégis lejön valahogy, de az ok megmarad, máshol okoz súlyos betegséget.

Szóval, zsíros pakolás: ha zsírt raksz a bőrödre, a szervezet azt raktárként érzékeli és elkezd belepakolni savakat, méreganyagokat, ergo, méregteleníted a szervezetedet. Ennyi a titok. Használjatok tiszta, egészséges zsírt hozzá. vékonyan kenjétek és gyakran cseréljétek.

De egy kiadós lúgosítás jelentősen több eredménnyel jár. Saját tapasztalatból tudom.

Sok sikert és jó egészséget mindenkinek

2007. jún. 5. 17:32
Hemorid kenőcs és kúp.
39. Icus (válaszként erre: 36. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 5. 07:41
Én megiszom a napi min. 3 liter folyadékot mégsem laza a székletem. Szerinted mennyit kellene még innom?:(((
2007. jún. 5. 06:01

Sziasztok!

Tegnap vettem Mastu kúpot és ma reggel már jobb volt. Igaz, hogy fájt a WC-zés, de utána már el is múlt nem ugy mint eddig, hogy még órákig fáj a hátsóm.Apukám az Aurobin kenőcsre esküszik. Ki fogom próbálni. Ha elmúlik a fájdalom, elmegyek orvoshoz. Már csak a széklet lazítást kell megoldani. De jó lenne olyan módszer ami nem csak időlegesen lazit, hanem tartósan /régi állapot visszaállítása/

2007. jún. 4. 19:45
Az aranyér, már kezd népbetegséggé válni. A kezelése elég nehéz, az ember sok mindent kipróbál, és rá jön, hogy semmi sem akar használni. Sok kenőcsön, kúpon túl vagyok, jelenleg is problémát okoz. Mostanában az aurobin kenőcsöt használom, és kombináltam intim tornával. Úgy néz ki, hogy kezd rendbe jönni, pedig külső és belső aranyérrel is rendelkezem. Ki kell próbálni, ki tudhatja?
36. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 34. - Vica-35)
2007. jún. 4. 17:22
Kenheted barmivel, ha a kovetkezo szeklet kemenyebb es felserti. Sok folyadek nelkul nem fogja csak a krem rendberakni. Tapasztald ki, mennyit kell innod ahhoz, hogy teljesen puha legyen a nagy dolgod, ja es alaposan ragj meg mindent.
35. 7130b15964 (válaszként erre: 34. - Vica-35)
2007. jún. 4. 06:57
Sperti kenőcs, gyógyszertárakban vénynélkül kapható, terheseknek, szoptató kismamáknak is ajánlott.
2007. jún. 4. 06:12

Sziasztok!

Nekem is aranyér problémám van, de sajnos nem csak kinti, hanem benti is. Ez annyiból áll, hogy vérzik a nyilás mikor nagydolgot végzek. Ha sikerül enni este rostosabb ételt, akkor reggelente könnyebb egy kicsit, de ettől véglegesebb megoldás kéne. Orvoshoz csak a legvégső esetbe mennék. Kisfiam 7 hetes, kb 4 hete van ez a belső aranyér/ legalább is én annak hiszem!/Terhesség előtt is volt pár hétig ilyen problémám, de pocakos időszakom alatt megszünt. Most meg visszatért. Mit használjak??????

33. Icus (válaszként erre: 31. - Bubbaboo)
2007. máj. 31. 07:17
Van, benne valami, mert a kolléganőm amikor kondizni kezdett, nagyon csunyán kijött az aranyere. Amikor elment dokihoz, akkor az mondta neki, hogy neki nem szabad konditerembe járni, erőltető gyakorlatokat végezni, mert attól rögtön kijön az aranyere. Most külön tornára jár, és mondja hogy sokkal jobban érzi magát.
32. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 31. - Bubbaboo)
2007. máj. 30. 23:35

Szuleskor romlik, de ez nem feltetlenul tartos allapot. A legfontosabb szerintem a sok folyadek, attol ugyanis nem lesz kemeny a szeklet, ha az nem kemeny, tud gyogyulni es vissza fog huzodni. Ra kell szokni a sok folyadekra, vagy a meg tobbre, szerintem enelkul minden krem felesleges, mert a kemeny belsar ujra felserti.

Regen lehetett kapni egy gyogynovenyes aranyerkremet, a Richtofit csinalta, az eleg jol sikerult keszitmeny volt, a gyulladast leszoritotta.

2007. máj. 30. 22:54

Fura, nekem nem szüléskor jött ki -bár azóta nőtt, rosszabbodott- hanem már előtte is volt, én a sok torna, megerőltetés, főleg a hasazás számlájára írom, másra nem tudok gondolni...A körömvirágkrémet javasolták még nekem, minden "nagydolog" után bekenni vele, és -bár ez elég gusztustalan, de nagytudású háziorvosunk mondta - visszadugni a popsiba, hogy a záróizom elszorítsa...nem tudom, nekem ez nem segített eddig, és a Hemorid sem :-((((

Anyósomnak meggyűrűzték, én is megcsináltatnám, barátságosabb, mint a műtét és azért még nem lóg a térdemig szerencsére, de nem tudom, kihez forduljak...

30. Margitnéni (válaszként erre: 26. - Fülöpke)
2007. máj. 30. 12:50
Olyan sokszor hallom, hogy rostban gazdag. Lehet, hogy én gyagya vagyok, de nem csak arra jó, a rostgazdagság, hogy ne legyen szorulásunk? Az aranyér az ne attól van, vagy legalábbis nem mindig.
29. Icus (válaszként erre: 20. - 031d5c7fc0)
2007. máj. 30. 11:41
Birka faggyú-val kentük, mert nekünk a Mama azt ajánlotta. Utána, csak be kellett menni a dokihoz, gondolhatjátok milyen képet vágott, amikor észrevette, hogy a gyerek mellkasán ott volt vastagon a birka faggyú.
28. Icus (válaszként erre: 10. - 'szti)
2007. máj. 30. 11:34

A HEMORID addig jó mig kened vele az aranyered, mert nem fáj és viszket, csak "ég" a mentoltól.:((


Nekem az AUROBIN vált be, de ezt orvossal kell felíratni, és egyben nem is árt megnézettetni vele. Kellemetlen, de muszáj.

27. Icus (válaszként erre: 7. - 98b5ee9c80)
2007. máj. 30. 11:30
Ezt a "dísznózsíros " dolgot komolyan mondtad? Személyesen is kipróbáltad?
2007. máj. 14. 09:17
Először is rostban gazdag étrended legyen.Én gyulladáscsökentő krémet ajánlanék még,ez a mirtill krém.
25. mongi
2007. máj. 11. 12:27

Köszi az eddigi tippeket.Ezek közül már én is több mindent kipróbáltam.Nekem az Aurobin krémre szokott elmúlni,de nagyon gyakran ki is újul.Szóval,ez a probléma.

Peternicsne hozzászólásában olvastam,hogy a hideg víz megelőzésként is jó,úgyhogy most megpróbálom inkább arra fektetni a hangsúlyt.

Szülés előtt soha nem volt,most meg állandóan.

Ja,és a disznózsírról még én sem hallottam,de már csak azért is kipróbálom:-)

24. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 22. - 'szti)
2007. máj. 11. 11:49

Hát semmiképp se a legjobb pizsidet áldozd rá, mert büdi lesz, szinte kimoshatatlan, az ágyneműről már nem is beszélve.

Érdemes betekerni és arra valami póló, nehogy átitatódjon.

23. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 21. - Margitnéni)
2007. máj. 11. 11:47

Persze. A házi disznózsír az tényleg disznózsír.

Aranyérre még nem hallottam, de én elhiszem, hogy jó, ha másnak bevált.

22. 'szti (válaszként erre: 20. - 031d5c7fc0)
2007. máj. 11. 11:38
nekem is van egy kora gyerekkori emlékem, hogy bekenték a mellkasomat zsírral és betekertek vmi lepedőből tépett csíkkal :-))
21. Margitnéni (válaszként erre: 20. - 031d5c7fc0)
2007. máj. 11. 11:33
Érdekes dolog ez a disznózsíros kezelés! Jó lesz újra felfedezni! Zsírszalonnát vegyünk hozzá, vagy hogyan állítsuk elő?
2007. máj. 11. 11:26

Sziasztok!


Ne vegyétek félvállról a falusi jó öreg bevált módszereket. A disznózsírt nekem szűnni nem akaró durva köhögésre ajánlották sokan, idős nénik, egyszer egye fene alapon kipróbáltam (éjjelre mellkas és hát), és nem akartam hinni a fülemnek, a gyerekek náthája 2 nap alatt a múlté volt, pedig a dokinéni kinevetett annak ellenére, hogy csodálkozott, mitől gyógyult meg ilyen gyorsan, hogyhogy szeretném oviba vinni? Azóta testvéreim, barátnőim is áldják a tanácsadókat!

EGY PRÓBÁT MEGÉR!

19. 'szti (válaszként erre: 16. - Time)
2007. máj. 11. 11:25
ha jól tudom a hideg víz érszűkítő hatású
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook