Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Idézetek a Szívek szállodájából, a Született feleségekből és a Jóbarátokból... fórum

Idézetek a Szívek szállodájából, a Született feleségekből és a Jóbarátokból... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. márc. 30. 13:55

Lorelai: Emlékszel az első találkozásunkra?

Luke: Mi?

Lorelai: Csak tűnődöm, mikor találkoztunk először.Biztos a kávézóban, igaz?

Luke: Igen, ott. Ebédidőben. Sűrű nap volt, sokan jöttek. Mikor egy illető...

Lorelai: Ó, én vagyok, én vagyok.

Luke: ...berobban a kávézóba, őrült koffeinlázban...

Lorelai: Ó, én vagyok.

Luke: ...kiszolgálok valaki. Félbeszakít. Vad tekintet. Kávéért könyörög, mire én azt mondom, várjon a sorára. Erre követni kezd. Pereg a nyelve, de hogy mit mondd, a jó ég tudja. Végül odafordulok hozzá, és közlöm vele, hogy rémesen bosszantó. Üljön le, fogja be, majd kiszolgálom.

Lorelai: Biztos nagyon jól fogadta, mert elragadó lánynak tűnik.

Luke: Megkérdezi, mikorm van a szülinapom. Nem árulom el. Tovább nyaggat. Feladom, és végül megmondom neki. Majd kinyitja az újságot és odalapoz a horoszkóp rovathoz. Valamit írogat, kitépi, átadja nekem.

Lorelai: Jó ég, esküszöm, te írtad ezt az étlapot.

Luke: Megnézem a papírfecnit, és ezt írta a skorpió alá: ma megismer egy bosszantó nőt, adjon neki kávét és elmegy. Adtam neki kávét.

Lorelai: De nem ment el.

Luke: azt mondta, őrizzem meg a horoszkópot, tegyem a pénztárcámba, és hordjam magamnál, mert egy nap majd szerencsét hoz.

Lorelai: Na igen, egy bögre kávéért akármit mondanék...De...Nem hiszem el, hogy eltetted. Beletetted a pénztárcádba, és magadnál hordod...

Luke: ...8 éve.


Szívek szállodája

2010. márc. 30. 13:52

Előfordul, hogy akit szeretsz, nem az, akivel kész vagy összekötni az életedet.

Szívek szállodája

2010. márc. 30. 13:45

Aki szereti valamelyik sorozatot ezek közül, és szeretne idézetet írni belőlük, annak várom a hozzászólását.

Tudom, hogy vannak oldalak, ahol találhatok ezekből idézeteket, de kíváncsi vagyok, hogy nektek melyek a kedvenceitek, azért indítom ezt a fórumot. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook