Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelyi vérzés nagyobb erőlködés után fórum

Hüvelyi vérzés nagyobb erőlködés után (beszélgetős fórum)


márc. 8. 19:00
Szia! Proktológusnàl is voltam, székletlazítót javasolta,ideig-óráig segített. Ez a probléma gyerekkorom óta megvan, rengeteg mindent próbáltam már. Igen,szültem 3 gyereket. Mèhszàjsebem kb 4 éve van. Első körben két naponta ecseteltèk egy hónapig,akkor úgy nézett ki, rendbe jött. Aztán megint újra jelentkezett, túl vagyok több fagyasztáson,de sajnos nem oldja meg a problémát...most szóba került a műtét,amire igent is mondtam,csak a várólista olyan hosszú,hogy kb szeptemberben kerül rá sor. A vér mennyisége változó,volt kis pici pecsételés is,de előfordult nagyobb mennyiségű is,de sose tartott napokig, max egy napig pecsételt.
márc. 8. 18:49

Hát... talán nem nőgyógyászhoz kellene menned, hanem olyan orvoshoz aki az emésztéseddel, lassú bélmozgásoddal vagy hasonlóval foglalkozik.

Mert, ha nem erőlködsz...


De azt nem értem, hogy lehet évek óta méhszájsebed, ha kezelnek vele?

Nyilván az nyílik meg és vérzik...

Egyébként milyen mennyiségű a vérzés?

Meddig tart?

Szültél már?

márc. 8. 17:56

Sziasztok!

Már nem tudom,kihez forduljak, hátha valakinek van hasonló problémája.

Azt tudni kell, hogy gyerekkorom óta székrekedéses vagyok, próbáltam már mindent, kisebb nagyobb sikerrel. Évek óta van mèhszàjsebem,ecseteltèk is,fagyasztva is volt. A problémám kb fél évvel ezelőtt kezdődött ennyire nagy mértékben. Előtte években már volt párszor hasonló,de nem ennyire Menstruációs cikulstól függetlenül,ha nagyon megerőltetem magam wc-zès közben vérzès indul a hüvelyből. Nem végbélből,a hüvelyből. Rákszűrèsre fél évente járok,de sose volt semmilyen rossz eredmény,se gyulladás. Túl vagyok rengeteg vérvételen,nőgyógyàszati hüvelyi és hasi ultrahangon, tenyésztésen, nőgyógyászati hormon vérvételen. Az eredményeim jók.Nőgyógyászom kérdeztem,de nem tudott választ adni rá ez miért lehet. Már nagyon zavar ez a probléma. Ami érdekes, szexuális együttlét alatt nincs kontakt vérzés, kizárólag,ha megerőltetem magam a wc-n. Ez ilyenkor fájdalommal is jár a hüvelyben,alhasban.Ja, kontrasztanyagos hasi uh is volt.Volt valaki hasonló cipőben? Vagy tudnátok valami tanácsot adni? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook