Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » HPV vírus miatt vannak szemölcseim az intim tájékon, van valaki, akinek hasonló panasza van? Mit lehet róla tudni? fórum

HPV vírus miatt vannak szemölcseim az intim tájékon, van valaki, akinek hasonló panasza van? Mit lehet róla tudni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. márc. 3. 10:14

Sziasztok!


Ki mit tud erről vírusról?Van köztetek olyan aki szintén ezzel küszködik?


2 hónapja azt vettem észre h apró szemölcsök jelentek meg a szeméremajkaimon, mondta a nőgyógyászom h candylomám van, ami ez a vírus okozza.Most hetente ecsetelésre járok ami szó szerint "leégeti a szömölcsöket" nagyon fájdalmas dolog.Azt mondta a doki h nemi úton terjed,vagy hámsérülés esetén is el lehet kapni.A lappangási idő akár 10 hónap is lehet.A párommal több mint 1 éve vagyunk együtt, egyikünk sem kacsingatott másfelé!Arra gondolok h az intim piercingemtől jött ki, hisz ott egy hámsérülés volt mivel átszúrták...(de lehet h csak ezzel áltatom magam..)

Hallottam erről az oltásról,csak azt nem tudom h nekem majd ha elmúlnak a szemölcsök be lehet-e adni, vagy ez csak azoknak használ akik még nem kapták el?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook