Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova mennél szívesebben nyaralni, Görögországba vagy Olaszországba? fórum

Hova mennél szívesebben nyaralni, Görögországba vagy Olaszországba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. márc. 14. 21:01
Én bármelyikbe elmennék, csak tartanánk már ott...
2012. márc. 14. 20:58
Mindkettőbe, talán előbb Görögországba, de az antik Róma még meglévő kincsei is érdekelnek, nem csak Hellászé
2012. márc. 14. 20:56

Én görögországban nem voltam még.

Olaszországban is csak északon, Trieste-ben, és onnan áthajóztunk Grado-ba. Az a hely egy paradicsom, homokos tengerpart. Oda egyszer szeretném elvinném a két kicsi gyermekem is!

2012. márc. 14. 20:51

Olaszba megyünk idén nyáron a 10 hónapos babánkkal.Olasz a szívünk csücske.Rómát ajánlom,Ostiában,róma mellett van egy szuperjó kemping.Verona is bejött.Nekem Nápoly is nagyon teteszett és Capri szigete.

Görögország egy más világ,az egyszerüen csoda!Imádtam azt is.nem lehet választani.Más.

2012. márc. 14. 20:50
Mindenképpen Olaszország.
2012. márc. 14. 20:46

Én már voltam mindkét országban, nekem Görög a szívem csücske.

Én olyan várost javaslok, ami kicsit lejjebb van, talán az Olympos környékén. Onnan sokkal több a kirándulási lehetőség.

Viszont kisgyerekkel inkább az olasz tenger a jobb. De a szállások itt klasszisokkal drágábbak, mint görögben.

2012. márc. 14. 20:46
sehová,jó nekem itt:)
2012. márc. 14. 20:43
Kivancsi vagyok ra.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook