Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tanítsam meg a 16 hónapos kisfiamat egyedül játszani? Segítsetek! fórum

Hogyan tanítsam meg a 16 hónapos kisfiamat egyedül játszani? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. jan. 7. 20:54
Szia!Átérzem a problémádat és hátha valaki mond valami okosat,mert az én 2 éves kislányom is totál ilyen.már csúszda is van a szobájában,mert imádja és reménykedtem,hogy legalább 10 percre leköti,de a legtöbbet hallott mondat:Anyuka Gyere.szerintem típus kérdése amúgy van aki egy babával 1 órát eljátszik.ha mellette ülök tök jól elvan,de kellek neki oda.akkor csinálok mindent ha alszik napközben,vagy amibe tudo m bevonom igaz dupla munka mondjuk együtt teregetni.
2011. jan. 7. 20:49
Arról van szó, hogy a kisfiam nélkülem nem hajlandó semmit sem csinálni. Ugye, mint minden nőnek, anyukának, azért van dolgom a háztartásban, de amikor a kicsi ébren van, semmit sem tudok csinálni tőle, mert mindig ott áll mellettem, és rángatja a nadrágomat, meg felkéredzkedik, és nyávog, pedig se nem sírós, se nem nyávogós kiskrapek!!!
2011. jan. 7. 20:47
Hogyan tanítsam meg a 16 hónapos kisfiamat egyedül játszani? Segítsetek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook