Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan szoktassam vissza kisfiamat a saját ágyába? fórum

Hogyan szoktassam vissza kisfiamat a saját ágyába? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. febr. 5. 05:52
első perctől kezdve külön alszik minkét fiam. ez a természetes.
2008. febr. 4. 23:41
2 gyerekem van.az első perctől kezdve külön,ágy ,sőt külön szoba.(persze mellettünk,és nyitott ajtó).a gyerek szobában van egy negyobb heverő,és ha beteg volt,inkább ott aludtam vele,szopiztatni is átjártam,és néha ott aludtam.a férjemnek és nekem is szükségünk volt pihenésre,és magánéletre.most nagyobb gyerek 9é,kisebb 15hó.saját szoba,saját ágy.és ez nekem is jó.nem alszok mélyen,minden neszre fel nézek.a szüleim is ezt tették mikor kicsi voltam a tesóimmal együtt.igyekeztem én is így tenni.működik!
2008. febr. 4. 23:28

Nyugi az enyém már 5 elmúlt mire a saját ágyában végigaludta az éjszakát.

Először csak bezártam a háló ajtaját, így amikor be akart jönni felkeltem és visszavittem. Aztán kijárt a nappaliba aludni. Most már egy jó ideje a saját ágyában alszik. Nem akarlak elkeseríteni, de kitartás. A lényeg, hogy vidd vissza amíg birod. Hajnalban már nekem sem ment mindíg de szar volt mert nem fértünk el, és nem tudtam mélyen aludni, nehogy ráfeküdjek.

2008. febr. 4. 23:24
8 hónapos korában nagyon beteg lett és akkor úgy gondoltam oda teszem magam mellé míg meggyógyul..és azóta kissebb kihagyásokkal közöttünk alszik!!Már nem tudom hogyan szoktassam vissza a helyére,mindig visszajött közénk..már 22 hónapos lesz..és elég kényelmetlen így aludni!!
2008. febr. 4. 23:19
Kisfiamat sehogy sem tudom vissza szoktatni a saját ágyába...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook