Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan szoktassam le gyermekemet az együttalvásról? fórum

Hogyan szoktassam le gyermekemet az együttalvásról? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 8. 21:50
tedd a saját ágyába, ha sír, en foglalkozz vele. Rettentően nehéz, de hidd el egy héten belül visszaáll minden nála. Jól bevált módszer az időhúzás, beteszed ágyba, ha sír, először bemész hozzá, leülsz mellé ágyba, földre, bárhova, majd kimész, ha újra sír, tovább bírod, pár perccel később mész be hozzá (valami olyasmi idők, h sír a babó, 2 perc után bemész, majd 5, 10 és így tovább) a picik a sírással könnyen célt érnek, és ezt kell neki megmutatni, hogy most nem ez van. Nekem a kisfiam szerencsére nem volt ilyen. EGyszer volt egy pár napos idill neki, hogy a nagyágyban volt pár hós korában velünk, de hát én ott alvás után betettem kiságyba, és ha sírt, csak odamentem hozzá, simogattam a hátát miközben a földön ültem, majd egyre tovább húztam ezt a hozzá ugrálást, felkelést. Kitartás.
2010. szept. 8. 21:48

Türelem!

Ebben a korban úgysem tudsz vele mit tenni

2010. szept. 8. 21:45

Tudom, nem kellett volna rászoktatni.


Véleményeket, tippeket, bevált módszereket szeretnék olvasni azoktól, AKIKNEK SIKERÜLT (Nem könyvajánlást!).


Kisfiam 15 hónapos. Nem kiságyban, hanem heverőn alszik.

Úgy alszik el, hogy mellette fekszem.

Aztán kimegyek, és ha éjjel megébred, akkor odafekszem mellé, szopizik, és alszik tovább.

Általában reggelig ottmaradok vele, mert legalább még egyszer megébred, illetve sokszor felül, feláll álmában, és ilyenkor vissza kell fektetnem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook