Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan készítsek édeskés, de egyben fűszeres gyros mártást? fórum

Hogyan készítsek édeskés, de egyben fűszeres gyros mártást? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 21. 11:47
nyami:)
2008. máj. 19. 22:50
Azt nem tudom, hogy édeset hogyan kell, de a hétvégén nagyon klasszat alkottam. Tejfölt és natúr D-joghurtot összekevertem, borsot őröltem bele, némi fokhagymát belepréseltem és belereszeltem egy fél feta sajtot. Isteni finom kett suvlakihoz csináltam, de szerintem a Gyroshoz is jó.
2008. máj. 19. 15:57
Kiírtam a receptet a saját receptjeim közzé. :-)
2008. máj. 19. 15:45

Gyros-osban dolgoztam.

Tuti recept: fele-fele arányban tejföl és majonéz, fűszerezd kakukkfűvel, bazsalikommal, őrölt borssal és cukorral.

Óvatosan bánj a fűszerekkel, egyszerre csak keveset mindből, inkább kelljen még bele, minthogy ne legyen jó. Magadnak tapasztald ki a kedvelt arányt.

2008. jan. 6. 12:23
Nálunk a sarki gyrososnál mentát tesznek bele és nagyon finom.:)
2007. aug. 1. 21:01
köszi
2007. aug. 1. 19:28

a titka a joghurt,egy szakács ismerősöm mondta

+ citromlé,cukor,pici mustár,na és a majonéz

2007. aug. 1. 19:21
Sokszor csináltunk már gyros party-kat a barátaimmal, de valahogy, sosem sikerült olyan szószt csinálnunk, mint amiket a büfékben készítenek. Tudja valaki a titkot? :)
2007. aug. 1. 19:20
Gyros mártás - ha valaki tud édeskés de egyben fűszeres gyros mártást (mint a gyorsétkezdékben), az nagyon szuper lenne, ha leírná :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook