Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell meghódítani egy 30-as férfit? fórum

Hogyan kell meghódítani egy 30-as férfit? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. szept. 18. 22:57

Lehet, furcsa a kérdés, de miután elolvastátok, szerintem érthető lesz, miért így tettem fel. :)

20 éves lány vagyok, komoly kapcsolatom még sosem volt. Egy-két hónapig jutottam el maximum srácokkal, de nem hagytak mély nyomot bennem. Mindnek én vetettem véget, és legtöbbször az én butaságaim miatt. (Zavart, hogy sokszor keres, rossz volt, hogy bújkálnunk kell, stb.) Olyan dolgok, amiket lehetett volna orvosolni, ha igazán komolyan gondolom.

A hétvégén megismertem egy 33 éves férfit, elkérte a számom, azóta egyszer találkoztam vele. Sms, telefonhívás, semmi több.

Már várom az új találkozót, de eddig még nem hozta fel. Szerintetek nekem kellene elhívnom "randira"? :)

Nem értek a férfiak nyelvén, pedig állítólag nem nehéz kiigazodni rajtuk (:D), de nem akarom elrontani. Ez a pasi most tényleg nagyon tetszik.

Szerintetek kezdeményezzek vagy várjam meg, amíg ő kér találkozót?

Volt már csók, ölelés, és nagyon jól éreztem vele magam, de félek, hogy neki nem jön be az én úgymond "kislányos stílusom".

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook