Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kell letojni bizonyos dolgokat? fórum

Hogy kell letojni bizonyos dolgokat? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. aug. 22. 00:58

Bocsánat, de nem tudtam szebben megfogalmazno a kérdésemet.


A szitu röviden:

Túlságosan magamra veszek mindent, túl sokat agyalok, aggódok. Rengeteget önostorozok és régebbi, kevésbé régebbi problémákon, vitákon, konfliktusokon túl sokat (akár heteket) is képes vagyok rágódni.


A baj mindezzel túl azon, hogy ront a boldogságomon az, hogy most már kőkeményen ráment az egészségemre is. Olyan szívtájéki panadzaim lettek, hogy most már beutaltak EKG-ra meg laborra. A bérnyomásom-pulzusom rendben van, de olyan erősen ver a szivem, hogy pl most is éjszaka erre ébredtem fel.

És innentől ez egy ördögi kör, mert egy idő után a napi szintű szívdobogás és légszomj egyéb szorongásokat is generál.

Én egy aktív, sportolós, folyton kreatívkodva alkotós nő vagyok alapbesetben, de most munka után robogok haza, és másnap reggelig csak pihegek otthon, próbálok erőt gyűjteni.

Próbáltam ebbe az állapotba úgymond nem belekerülni, belesüllyedni, de a tünetek heti 1-2-ről kb napi nonstpra szaporodtak. A legkisebb mozgás is kimerítő, le kell ülnöm, ha felmegyek a másodikra, stb.

Hogy keveredjek ki ebből? Hogy kell letojni dolgokat, hogy ne vegyem ennyire a szivemre őket?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook