Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Határon túli hoxások beszélgessünk! fórum

Határon túli hoxások beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. júl. 23. 18:38
igen sokkal inkább mint itthon itt már semmi sem számít üresek az emberi kapcsolatok általában tisztelet a kivételnek
2010. júl. 23. 18:31
A hataron tuliak nagyon baratsagosak. :) Akarki akar mit is mondd. :)
2010. júl. 23. 17:11

Hát nem is igazán jutok szóhoz!

Ti nagyon nehéz helyzetbe vagytok hozzánk Képest itt nekünk sok minden természetes.

A férjem szokta mesélni még a 80-as évek végén voltak Erdélyben diákként,hogy milyen nagy szeretettel fogadták Őket a székelyek és ismeretlenül is szállást és ételt adtak nekik ami ugyebár akkor tilos volt.Én is nagyon szeretnék eljutni Magyarlakta vidékekre remélem majd módom lesz az életben még erre.

2010. júl. 23. 15:44
Valoban tudtok tanulni valamit. Sokszor a hataron kivuli magyarok csunyan kifejezve magyarabbak, mint ti odabent. Nektek nem kell harcolnotok azert, hogy elfogadjanak magyarnak. Itt kell. Nap mint nap ... Egesz Vajdasag magyar lakta terulet, megis ha postara mesz, szerbul szolnak hozzad, bankban szinten ... magyar plakatbol is keves van. Pedig magyarok vagyunk mind. Csak epp vasfuggony huztak elenk. De nem banom. Hu vagyok a hazamhoz. A baj egyebkent az, ha Magyarorszag teruletere latogatunk "Republika Srbija" jelzesu autoval, akkor rohadt szerbek vagyunk, ha pedig itt lejebb megyunk a terkepen es magyarul szolalunk meg, akkor rohadt magyarok. Nincs igazsag sehol. :)
2010. júl. 23. 14:29

Nem sajnos nincsenek kint rokonaim de nagyon érdekelnek a határon túli magyarok !

Én azt gondolom,hogy sokat tanulhatnánk Tőletek !

Néha Szlovákiába (felvidéken)szoktam járni természetgyógyászhoz.

Sajnálom,hogy nem vettek fel pótfelvételit még esetleg megpróbálhatnád!

2010. júl. 23. 11:48
De teged fuznek valamilyen szalak a kulfoldiekhez, vagy siman csak kivancsi vagy rank? :)
2010. júl. 23. 11:37

A mindennapjaink? Hat ugyanolyan mint feletek. Itt is sut a nap, meleg van, strandolni jarunk. A kulturank pedig ... szelsoseges. Sokretu. De inkabb azzal jellemeznem magunkat, hogy merhetetlenul optimistak es lazak vagyunk. No meg a mentalitasunk paratlan. :)

Nem dolgozom. Juniusban fejeztem egy OKJ szakot, latszeresz vagyok. De epp most neztem, nem vettek fel az egyetemre. :(

2010. júl. 23. 11:17
Én a Dunántúlon lakom nem messze a Balatontól csak érdekelnek a mindennapjaitok és a kultúrátok Mivel foglalkozol v.tanulsz még?
2010. júl. 23. 11:08

Honnan vagy? :)

En Szerbiabol! :) Nincs gyermekem, nem is tervezem egyelore, mert egyelore meg csak 21 vagyok. :)

2010. júl. 23. 11:07
Természetesen Bárkível szívesen beszélgetek 4 gyerkőcöm van a kicsivel vagyok itthon
2010. júl. 23. 11:05
szeretnék beszélgetni veletek hogyan élitek napjaitokat mit szoktatok főzni?stb
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook