Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Hajó - hanemjó" fórum

"Hajó - hanemjó" (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Hajó - hanemjó"

1 2 3 4 5 6
2009. ápr. 3. 12:37
Gratuláok! Nagyon jó a cikked! Bátor lány vagy! Én ilyenbe nem mertem belevágni.
2009. ápr. 3. 12:27

Gratulálok!

Nekem nem volt merszem hozzá.

2009. ápr. 3. 12:26

Jó volt a cikked, köszönet érte:)

Engem mostanában kezdett el komolyan foglalkoztatni a téma, mivel napokon belül megszűnik a munkám.

2009. ápr. 3. 12:17

Szia.

Ismerős:)

Én a Nagy Vizen túlra mentem így,azt sem tudtam,mit fogok csinálni.Szobalány lettem..Halálra dolgoztam magam,szenvedtem,mint egy kutya,és mégis imádtam.A hajó egy más világ,mint egy sziget a nagy semmi közepén,ahol egymásra van utalva 80nemzet szülötte.Én ugyebár nem jöhettem haza gyakran.

Furcsa és csodálatos élményekkel,egzotikus tájakkal,és egy teljesen másfajta szemléletmóddal lettem gazdagabb.

Bár rendes életem nem volt,mert egyetlen szabadnapom sem volt a (2x)9hónap alatt,még mindig néha visszavágyom...

Jó munkát!

2009. ápr. 3. 11:27
Nagyon tetszett a cikked! Gratulálok!
2009. ápr. 3. 11:03
Külföldön dolgozni? Hónapokra itthagyni a családot és a barátokat? Magyar szót jóformán csak a telefonban hallani? Gondolkodtál már rajta, hogy te vajon bírnád-e? Nekem nem volt időm tűnődni rajta, olyan hirtelen jött az egész. De most már biztosan tudom, hogy megérte, és életem egyik legjobb döntése volt.

Ugrás a teljes írásra: "Hajó - hanemjó"
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook