Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha van olyan ruha vagy bármi, amit nyárra vennél meg, megveszed előre vagy mindig szezonálisan vásárolsz? fórum

Ha van olyan ruha vagy bármi, amit nyárra vennél meg, megveszed előre vagy mindig szezonálisan vásárolsz? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 10. 10:51
Én is így vagyok vele, meglátom, megtetszik, ha van rá, akkor megveszem, tök mindegy, hogy téli, vagy nyári és épp nem az az évszak van.
2011. febr. 9. 08:13
Ha tetszik valami és van rá pénzem akkor megveszem.
2011. febr. 9. 08:07
Mindig téli cuccot nyáron nyári télen veszem nem vagyok divat bolond főleg nem szeretem ha szembe jön ugyanaz mint ami nekem van....
2011. febr. 8. 20:30
Hát ha valami olyat látnék, ami nagyon tetszik és félnék, hogy olyan jót nem találok majd, mikor szükség lesz rá, megvenném. De inkább akkor vásárolok, amikor épp szezonja van.
2011. febr. 8. 19:43
Miért ne venném meg ha tetszik?Főleg ha még jó árban is van.Amikor nincs szezonja mindig olcsóbb.
2011. febr. 8. 19:41

Ha baromira tetszik akkor megveszem. Főleg hogy már nem vagyok növésben :-)

A gyerekre is szoktam előre vásárolni nagy akciókban. Tavaly is márciusban megvettem az idei télikabátját mert negyed áron volt. És most azt hordta egész télen.

2011. febr. 8. 19:36
Ha szükségem van vmire, akkor veszem meg, amikor megtalálom az ideálisat.
2011. febr. 8. 19:28
most epp egy cipöt vettem neten mert egyedi es nagyon ´megtetszett ,de sajnos nyäri cipo.erdekel hogy mäs hogy van ezzel,kivärjätok a nyarat ha nyäri cuccot vesztek vagy elöre megveszitek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook