Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a párod hozzádköltözik, mennyire változik az életed (vagy változott) fórum

Ha a párod hozzádköltözik, mennyire változik az életed (vagy változott) (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 25. 21:51
szerintem is de olyan mintha ők ezt nem akarnák elfogadni igaz évekig tiltottak egymástól pedig akkor nem is ismerték barátom nem értem miért nem birják amikor ő mindig segít ha kell meg ilyenek és szerintem nem nekem kell választanom h a családom vagy barátom hanem a családomnak h én barátommal vagy semmi. nem? lehet én gondolom rosszul érdekelne h más hogy gondolja az ilyet.
10. Ewwing
2009. júl. 25. 21:48
Olyan jogon,hogy ha két ember szereti egymást és együtt lakik,ök ketten összetartoznak.
2009. júl. 25. 21:46
nah mert anyámék szerint neki a vitákba sem szabad beleszolni szval milyen jogon védett meg... szerintük.
2009. júl. 25. 21:44
Nem gáz egyáltalán,ha szeretitek egymást? Miért lenne az.
2009. júl. 25. 21:42
Jah szerintem is. Úgy pattant ki ez a dolog hogy összevesztem nővéremmel és ő megvédett.. ez gáz?
2009. júl. 25. 21:40
Figyelj! Ha valaki össze költözik a párjával,még nem jelenti azt,hogy övé a te házad.De azért nem szabad vele éreztetni,hogy ö csak úgy ide jött.Engedni kell öt kibontakozni,meg kell neki engedni,hogy otthon érezze magát.
2009. júl. 25. 21:34
szerintem meg ez hülyeség ha itt lakik itt lakik úgy mint ahogy én is pl elvégre ITT LAKIK, nem??! :S
2009. júl. 25. 21:33
szóval én még szüleimmel élek és szerintük neki pl nincs joga leszidni a kutyánk ha bepiszkit meg neki itt nem kell pl füvet nyirnia mert neki itt nincs ÚGY feladata mert nem úgy él itt, hanem ideköltözött (majdnem 2 éve már)
2009. júl. 25. 21:31

Helló!

Milyen döntési jogkörre gondolsz pontosan? :P

Én különben másfél éve költöztem össze a párommal és hál' Isten rendben megy minden köztünk, nagyon jól kijövünk és szinte mindenben együtt döntünk, pláne mióta megszületett a kisfiunk is...

2009. júl. 25. 21:31
Jogok?Külön jogok?Hmmm,hmmm,ha már ilyenek jutnak az eszedbe....szerintem ha odaköltözik,akkor azt jelenti,hogy bizalom van köztetek,így egyforma jogok is vannak,nemde?
2009. júl. 25. 21:28
arra lennék kíváncsi, hogy teljes joga van neki is, vagy vannak dolgok amiket csak Te dönthetsz el. Személyes tapasztalatok? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook