Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha a meleg gyantától benőtt minden szőrszál, a cukorgyanta jobb megoldás? fórum

Ha a meleg gyantától benőtt minden szőrszál, a cukorgyanta jobb megoldás? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. júl. 2. 20:07

Évekig borotváltam a lábam és pár héttel ezelőtt eldöntöttem, h kipróbálom a gyantát. Olyan lábat szerettem volna, amit mindenhol látok: szép, sima, és nem látszanak a bőr alatti szőrszálak.

2,5 hete túl is estem rajta, viszont sok-sok napig piros pöttyes volt a lábam. Amikor pedig elkezdett elmúlni, attól lett pöttyes, mert elkezdtek nőni a szőrszálak, amik be is nőttek :( Naponta 2x bőrradíroztam, fürdésnél erősen dörzsöltem.

Teljesen kikészült a bőröm, tele van kis puklikkal.Most reménykedek, h kozmetikus beavatkozása nélkül is mind ki fog (valamikor végre) nőni, aztán visszatérek a borotvához.


Viszont elég sokat olvastam a cukorgyantáról. Elvileg pont ellenkező irányba kell felkenni és letépni, mint a meleg gyantát és így elkerülhető a szőrbenövés. Kérdés, h ki merjem próbálni? Ha ki is fogom, tuti vékony csíkban, nem akarom az egész lábamon ezt a mizériát :(

A meleg gyanta meghagyta az apró szálakat, elvileg ez azt is leszedi és kíméletesebb (ergo nem leszek 1 hétig kipöttyesedve). Vélemény?

2009. júl. 2. 20:03
Ha a meleg gyantától benőtt minden szőrszál, a cukorgyanta jobb megoldás?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook