Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás személyreszabottan fórum

Fogyás személyreszabottan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyás személyreszabottan

1 2 3
2011. aug. 11. 10:37
Azt elfelejtettem mondani, hogy én naplót vezetek róla itt a hoxán és ezzel motiválom magam :)
2011. aug. 11. 10:36

Szia!

Én is pont hasonló elven kedztem az enyémet hétfőn a célom jövő nyárra leadni 20kg-t egy év alatt szerintem ez normális és ha több lemegy annak is örülni fogok, én sem vagyok híve a gyors diétáknak, mert csináltam szalagavatóm előtt és mondanom sem kell, hogy kezdett visszajönni és csak későn kaptam észbe :/ de kitartok és neked is sok sikert :)

2011. aug. 11. 10:22
Szia! Csak sok sikert tudok kivánni! És örülök, h itt a hoxán egyre több olyan emberrel találkozom, aki nem villámfogyókúrázik...nem mondom h az mindig rossz, de csak egy két kilókra és kovételes alkalmakkor. nem mondom h nem villámfogyiznék az esküvőm előtt h 1-2 kg-tl meszabaduljak, de az más. Én áprilistól mostanáig fogytam majd 10kg-t :) hasonló ütem mint a tied :) szóval sok sikert az álom alakhoz!
2011. aug. 11. 10:08
Nem hiszek a rövidtávú villámfogyókúrákban. Soha nem is hittem. Teljes életmódváltozás sem volt kivitelezhető egy olyan férj mellett, akinek csak a hús hússal számít ételnek. Ezért mikor 10 kilóval meghaladtam az ideális testsúlyomat leültem, és kialakítottam magamnak egy hosszútávú fogyókúrát, amivel már 6 kilót fogytam 12 hét alatt. Azoknak, akik a villámdiétákat részesítik előnyben ez talán kevésnek számít, de nekem ez a siker maga. És csak pár kisebb alapszabályt tartottam be, amiket magam alakítottam ki. Én 10 parancsolatnak hívom. És szigorúan betartom.

Ugrás a teljes írásra: Fogyás személyreszabottan
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook