Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felnőtt oktatás! fórum

Felnőtt oktatás! (beszélgetős fórum)

2010. szept. 18. 19:36

Ha van aki tud vigyázni a gyerekekre még te suliban vagy vagy tanulsz, akkor nyugodtan vágj bele! Ha nem szereted a szakmádat meg főleg! A gyes alatt időd is lesz tanulni!

És az sem árt, ha az ember több lábon áll!! Szerintem!


Én most fogom befejezni az első szakmámat, de ha már dolgozom és lesz pénzem én is akarok még egy vagy két szakmát! Biztos ami biztos!

Én nappali tagozaton végzem a sulit és még nincs gyermekem!


Neked sok sikert a keresgéléshez és aztán az elvégzéséhez! Az álmaidat sose add fel!!

2010. szept. 17. 17:20

Haho!!!!!!!!!!!!!


Senki más nincs aki hozzá tudna szólni a felnőtt oktatáshoz,esetleg valaki most tanul?

2010. szept. 16. 21:58

Én a Felsőoktatási Felvételi Tájékoztatót böngészgettem anno.

Szép hivatás a gyógypedagógus, bár a kereskedő sem rossz ha valaki szívvel csinálja.

2010. szept. 16. 20:47

gyeden vagyok fél éves kisfiammal és nagyon szeretnék olyan munkahelyre járni dolgozni amit nem muszájból teszek hanem a hivatásomnak tekintek,sajnos most csak kereskedelmi érettségim van de nagyon szeretnék tanulni,képezni magam.

Nagyobbik kisfiammal most járunk korai fejlesztőbe és nagyon megtetszett a gyógypedagógia de sajnos egy főiskolának nem merek neki ugrani.

És persze mindezt levelező vagy távoktatásban megcsinálni az lenne a tökéletes:-)

Remélem találok itt olyan hoxásokat akik tudnak nekem segíteni hogy merre induljak el vagy hogy egyáltalán megvalósítható-e!?

Ha esetleg van valaki aki fejérmegyei és hasonló végzettsége van a tapasztalatokat is szívesen fogadom,merre lehet elhelyezkedni esetleg mi az ami hiány szakma?

Remélem nem buták a kérdéseim,igazából még én is keresem az utam...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook