Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fel tudom úgy is venni a fél szocpolt, hogy a megvásárolandó lakás bizonyos hányada az édesapám nevén lenne? fórum

Fel tudom úgy is venni a fél szocpolt, hogy a megvásárolandó lakás bizonyos hányada az édesapám nevén lenne? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. júl. 24. 21:33
szerintem lehet. Ha együtt költözik ő is veletek. Ráadásul úgy tudom rokonra is adnak némi kis összeget szocpol gyanánt:)
2008. júl. 24. 21:21
nekem azt mondták hogy a szocpolnál és a hitelnél is az a lényeg hogy akivel együtt megveszed a lakást egyenesági rokon legyen!
2008. júl. 24. 21:18
ez engem is érdekelne, mert nálunk meg az anyósom társtulajdonos...
2008. júl. 24. 21:03

Igen azt is szeretnénk.

Valószínű bővül a család, jön a harmadik baby, és jó lenne egy nagyobb lakásba menni. Az a lakás amiban most lakunk, az a apám nevén van, ezért ő is kell a lakásvásárláshoz. Egyedül a párommal ssajna nem tudnánk nagyobb lakást venni.

2008. júl. 24. 20:59

Háááát én úgy tudom hogy a házastársaddal veheted fel, de abban nem vagyok biztos, hogy ez kizáró ok lehet.

Hitelt vennétk fel?

2008. júl. 24. 20:58
Nem.
2008. júl. 24. 20:55

Azt szeretném meg tudni, hogy fel tudnám e úgy is venni a fél szoc. pol-t, hogy a megvásárolandó lakás bizonyos hányada az édesapám nevén lenne. Használt lakást szeretnénk venni.

Válaszokat előrre is köszönöm!

2008. júl. 24. 20:53
Szoc.pol.-val kapcsolatos kérdésem lenne!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook