Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ételeink adalékanyaga a nátrium-glutamát, de mi is ez valójában? fórum

Ételeink adalékanyaga a nátrium-glutamát, de mi is ez valójában? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ételeink adalékanyaga a nátrium-glutamát, de mi is ez valójában? (Jó tudni!)

márc. 7. 10:39

"Voltak félrevezető információk, aggodalmak ezzel az adalékanyaggal kapcsolatban is, de az egészségügyi szakemberek egyetértenek abban, hogy ez az ízfokozó a legtöbb ember számára biztonsággal fogyasztható és csak egy kisebb csoport érzékeny rá."


Mindegyik? Vagy aki nem ért egyet, az nem egészségügyi szakember?

márc. 7. 09:35
Mivel vannak olyan termékek, amelyek fogyasztása után rosszul vagyok, allergiás reakciókat váltanak ki nálam, ezért kénytelen vagyok úgy vásárolni, hogy elolvasom az élelmiszerek összetevőit, mielőtt a kosaramba tenném őket. Rengeget termék tartalmaz nátrium-glutamátot, így utánaolvastam mi is ez.

Ugrás a teljes írásra: Ételeink adalékanyaga a nátrium-glutamát, de mi is ez valójában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook