Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Emma születése - klasszikus szüléstörténet "happy end" nélkül fórum

Emma születése - klasszikus szüléstörténet "happy end" nélkül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Emma születése - klasszikus szüléstörténet "happy end" nélkül

1 2 3 4 5
2016. márc. 13. 10:39

Először nem akartam elolvasni. Az Emma név nekem egy sorstársam miatt fájó amúgy is. A saját tragédiánk óta nem is nagyon olvasok hasonlót. De vitt valami, hogy olvassam el.

Nagyon sajnálom, és kívánom, hogy hamarosan egy egészséges kicsi legyen a karodban, aki visszaad minimum 50 évet az 5 perc helyett, és bár nem fogja soha pótolni az Angyalotokat, de nektek utat fog mutatni.

2016. márc. 13. 10:25
Szia!Őszintén sajnálom ami veletek történt,mindenhogy iszonyat fájdalmas egy gyermek elvesztése,de mikor már majdnem ott az idő,hogy kezedbe foghasd,ölelhesd,puszilhasd... és nincs tovább ...!Nagyon sok erőt és kitartást kívánok,és mint már írták remélhetőleg hamarosan egy új élet lép az életetekbe,ami kicsit kárpótol majd benneteket!Egyébként szabad tudni,mit állapítottak meg,hogy miért következett be ez a szörnyűség?Sok erőt és kitartást!!:(
2016. márc. 13. 10:00
Én is sírtam. Minden elismerésem és tiszteletem neked. A legjobbakat kívánom neked a jövőben! +++++++++++
2016. márc. 13. 09:47

Hihetetlen fàjdalmon mész keresztül mégis méltósàggal megtetted amit csak lehetett. Biztos

Vagyok benne hogyha ezt àtvészeltétek akkor elöbb utobb lessz gyógyír a fàjdalmatokra. Sok erőt kívànok hozzà.

4. kszb
2016. márc. 13. 09:33
hát ezt megsirattam rendesen :( Nem hiszem, h végig tudtam volna csinálni.
2016. márc. 13. 09:10
Szépen engedted el. :(
2016. márc. 13. 09:00
Nagyon sajnálom!Nem tudom hogyan lehet ekkora fájdalmat túlélni...sok erőt kívánok nektek!
2016. márc. 13. 08:47
Kislányom, Emma "születése" egy gondtalan várandósságot követően, 34+3-nál. Örökre szívembe égett ez a nap, 2015.november 13-a, amely egy pénteki nap volt, amely napon utoljára dobbant meg a kislányom szíve. Kislányom 2660g és 50cm volt az utolsó napon.

Ugrás a teljes írásra: Emma születése - klasszikus szüléstörténet "happy end" nélkül
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook