Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elveszített kislányom emlékére, aki erőt adott az újrakezdéshez! fórum

Elveszített kislányom emlékére, aki erőt adott az újrakezdéshez! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elveszített kislányom emlékére, aki erőt adott az újrakezdéshez!

1 2
14. ada52
2011. dec. 4. 20:15
Gyönyörű,megható történet!Sok boldogságot,és legfőképp egészséget kívánok Nektek! :)
2011. dec. 4. 17:35
"Meg kell tanulnunk vágyakozni az után, ami a mienk." Csodálatos család vagytok, köszönöm szépen, hogy erőt adtál nekem is!
2011. dec. 4. 17:27

Gyönyörűen írtad le a történeteteket!

Alig bírtam végigolvasni, mert nem láttam a könnyeimtől...:(


Isten áldja meg a családotokat! Sok erőt, boldogságot és egészséget Nektek!

Biztos vagyok benne, hogy eléred a célod ezzel a cikkel és sokaknak erőt adsz, azzal, hogy megosztottad velünk a történetedet.

2011. dec. 4. 16:41

Nagyon megható történet!:-(

Sok boldogságot,egészséget kívánok!

Szép a kislányod!

2011. dec. 4. 14:57
Nagyon örültem hogy "happy end" lett a történet vége, már ha szabad ezt így neveznem. Sok-sok boldogságot Nektek és jó egészséget!
2011. dec. 4. 14:01
Megkönnyeztem a történeted, pedig én már ismertem.
2011. dec. 4. 13:53
Gyönyörű a kisbabád!!! Gratulálok.
2011. dec. 4. 13:53

Nagyon szépen írtad meg a történetedet. Sok tanulság van benne és nagyon sok szeretet. Az a kis fenyő, ami kinőtt a síron, remélem mindig zöldellni fog majd. Kívánok Nektek boldog életet, rengeteg örömet a kisbabához!

/Egy kétgyermekes anyuka./

2011. dec. 4. 13:52

Nagyon szép, hogy így éled meg!!!

Én is azt szeretném, ha a gyászomnak így lenne vége. Minden jót kívánok neked.

2011. dec. 4. 13:43
Gyönyörűszép cikk, nagyon meghatott! Sok boldogságot a kislányhoz!
2011. dec. 4. 13:26

Köszönöm a cikkedet! Az én angyalkám 5 hónapja szállt fel a csillagok közé! Csodálom az erődet és a kitartásodat! Nekem is kellene belőle jó sok!

Sok boldogságot és örömöt kívánok Neked!

2011. dec. 4. 13:21

Andi! Gratulálok! Mindenhez. Szívbe markoló a történeted, csodálatos, ahogyan ezt a tragédiát (amitől minden gyerekre vágyó nő retteg) feldolgoztad, és szépen, sallangmentesen írtad meg. Köszönöm, hogy olvashattam :)

Egy egyéves anyukája :D

2011. dec. 4. 13:20
Nagyon megható a cikked!
2011. dec. 4. 13:08
Amikor már sokadszorra olvastam arról, hányan és hogyan veszítették el magzatukat, elhatároztam, megírom azt, ami velem történt. Nem a halott kisbabám születésének körülményeiről szeretnék írni, hanem arról, ami utána történt. Arról, hogy hogyan lettem újra mosolygós, vidám, életigenlő nő, és hogyan lettem végül mégis egy boldog édesanya.
Cikkemmel azoknak szeretnék erőt adni, akik átélték várva-várt gyermekük elvesztését. Erőt adni és elhitetni, hogy a felhők mögött mindig süt a NAP!

Ugrás a teljes írásra: Elveszített kislányom emlékére, aki erőt adott az újrakezdéshez!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook