Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyik napról a másikra mitől csökkenhet az anyatej mennyisége a felére? fórum

Egyik napról a másikra mitől csökkenhet az anyatej mennyisége a felére? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. márc. 19. 08:26

9 hetes a baba.Semmi nem indokolta, hacsak nem az, hogy bevettem egy szem algopirint mert iszonyatosn fájt a fejem. múlthét kedden még sok is volt , szerdára meg már éjszaka is kevés volt. eddig 2,5 óránként evett átlagba, most van hogy 1,5 óra múlva kér este meg 1 órán keresztül szopik. sajnos nem fogad el cüveget pedig 4 féle van itthon pohár kanál se vált be , inkább nem eszik ha nincs tej. a súlya jó.

Biztos hogy a tejcsi lett kevesebb., mert azt sem érzem hogy telik, előtte meg alig vártam hogy felébredjen szopni és ki is szívta mindig rendesen.

2012. márc. 19. 08:25
Ne ijedj meg, igyál sok folyadékot, és olyan ételt, ami fokozza a tejtermelést. Nekem anno pl. a sportcsoki is ilyen hatással volt, meg a szalonnával készített paprikás krumpli.
2012. márc. 19. 08:22
Egyik napról a másikra mitől csökkenhet az anyatej mennyisége a felére?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook