Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyetértesz azzal, hogy nő a gyengébb nem? fórum

Egyetértesz azzal, hogy nő a gyengébb nem? (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 29. 11:53
Szerintem ez nem "nem" kérdése. VAn ilyen is, olyan is mindkét oldalon...
2014. ápr. 29. 11:48
Fizikailag talán ... de lélekben nem.
2014. ápr. 29. 11:47

Én nem csak egyetértek vele, de remélem is, hogy így van.

Fizikálisan mindenképpen így kell, hogy legyen, szerintem ez evidens. Mondom ezt annak ellenére is, hogy 180 magas, erős testalkatú nő vagyok.

Egyébként meg se erősebb, se gyengébb. Van, amiben a férfiak a jobbak, az erősebbek, és van, amiben a nők.

A magam részéről az emancipunciktól ugyanúgy herótom van, mint a nyámnyiláktól. Nem attól lesz férfi a férfi, hogy hímneműnek születik! Nevelés, és önnevelés kérdése is!

2014. ápr. 29. 11:47
Fizikálisan igen, tisztelet a kivételnek....De legjobban uralkodni ők tudnak minden felett, mert akár, hogy is tagadják férfi társaim a nő irányít.....De a többségét nézve a kapcsolatoknak vagy kezdődő kapcsolatnak a nő a domináns.....Kivéve mikor a férfi mondja, hogy vége és mehetsz, vagy megyek..
2014. ápr. 29. 11:47
Nem
2014. ápr. 29. 11:41

Nyilván azért nyitottam meg ezt a topikot, mert nem értek egyet a felvetésssel.

Bele-bele olvasgatok néhány témába, ott is azt kell megállapítanom, hogy a gyengébb nemek többségükben határozottabbak, rámenősebbek, agresszivabbak és még sorolhatnám a tulajdonságokat, na meg személyes tapasztalataimat is, hogy a nők többsége bárhogy tagadják is, uralkodik a férfiakon, a " teremtés koronáin." Ennyit vitainditóként.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook