Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy nem problémamentes terhesség története fórum

Egy nem problémamentes terhesség története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy nem problémamentes terhesség története

1 2
2011. márc. 4. 11:22

Nekem is toxémiám volt, de csak 36 hetesen értem meg a kórházra, szóval szerencsém is volt:)

Várom a folytatást, bár megnéztem a képeidet, így látom, hogy a lányka nagyon tündéri!

Ráadásul kislányom is itt van velem és a kislányod képeire most mondta ki először, hogy baba:)))))

2011. márc. 4. 11:20
20on évvel ezelőtt anyám ugyanezt élte át, most mégis majdnem teljesen egészségesen ülök itt, a mi bajom van, azt meg nem tudják bizonyitani, h a toxémia miatti koraszülöttségnek köszönhető. remélem nálatok minden rendben volt.
2011. márc. 4. 10:35

Szia!


Két gyerkőcöm van, hál'Istennek problémamentes terhességekkel.

De át tudom érezni az aggodalmadat.


És nagyon várom a folytatást!!

Remélem minden jól alakult!


Viki

2011. márc. 4. 10:08
Szeretném Nektek elmesélni a terhességem történetét, melynek központi témája a terhességi toxémia. Be kell valljam, azt sem tudtam, mi is ez a toxémia mindaddig, amíg ki nem mondta ezt először az orvosom. Ugyan letaglózott a hír, de még akkor sem fogtam fel teljesen, hogy ez egy nagyon veszélyes terhességi betegség.

Ugrás a teljes írásra: Egy nem problémamentes terhesség története
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook